آتش بازی در دست او منفجر شد! اخبار از بورسا

[ad_1]

گالاتاسرایفوتبالیست نروژی عمر Elabdelawiدر اثر انفجار آتش بازی در شب سال نو در خانه اش مجروح شد.

بیان شد که پس از اولین مداخله ، عمر الابدلائو ، که گزارش شده بود هوشیار بوده و تهدید کننده زندگی نیست ، می تواند از دست دادن بینایی رنج ببرد.

پروفسور دکتر ودات کایا ، بخش چشم پزشکی بیمارستان لیو اولوس ، بیانیه ای ارائه داد.

کایا گفت: “وضعیت فعلی در مقایسه با دیروز کاملا خوب است. در حال حاضر درمان پزشکی در حال انجام است. احتمالاً مداخله مجدداً لازم خواهد بود. ما فردا ارزیابی خواهیم کرد. او توانایی دیدن دارد ، اما اینکه چگونه در آینده باشد بسیار خوب خواهد بود. الزام آور است که اکنون چیزی بگویید.

یک اثر شیمیایی حرارتی رخ می دهد. ما در حال پیگیری هستیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. همه معاینات را انجام دادیم. وی گفت: “یک چشم نسبتاً دیگر آسیب دیده است.”

توضیح توسط عبدالرحام آلبایراك

عبدالرحیم آلبایراک ، معاون رئیس Galatasaray در بیمارستان Liv در اولوس ، جایی که این فوتبالیست نروژی تحت معالجه بود ، بیانیه ای را به اعضای مطبوعات ارائه داد.

آلبایراک با بیان اینکه آنها به محض شنیدن ماجرا به بیمارستان آمدند ، گفت: “ما در آخرین دقایق سال 2020 اتفاق ناخوشایندی داشتیم. همه ما بسیار ناراحت هستیم.” او صحبت کرد.

عبدالرحیم آلبایراک ، که گفت دفاع راست نروژی هوشیار است ، گفت: “وقتی عمر در خانه بود ، آتش بازی در دست او منفجر شد. چشمانش شسته می شود تا چیزی واضح مشخص شود. همه دوستان دکتر همه تلاش خود را می کنند. پس از شستن چشم ، نتیجه ظاهر خواهد شد. او صحبت می کند. او می تواند به پزشکان پاسخ دهد. متاسف است. ما تصادف کردیم. اگر 2020 به عنوان یک سال ناخوشایند به کل جهان آمد ، ما مانند گالاتاسرای در آخرین لحظه یک اتفاق ناگوار را تجربه کردیم. خدا تا از بدتر برکت بدهم. “

آلبایراک ، با تکرار ذهن این جوان 29 ساله ، گفت: “من با او صحبت کردم. بسیار متشکرم.” او گفت. دوستان این باشگاه برای کمک به خانواده شان به خانه او رفتند. به عنوان یک باشگاه ما همه کارهای ممکن را انجام خواهیم داد. او قلب ما ، ریه های ماست. امشب صدمه دیدیم “نظر خود را در فرم بیان کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید