آخرین اخبار در مورد واکسیناسیون / تزریق 2 دوز برای هر دانش آموز ، شرط برگزاری کلاس – آژانس مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

علی حکی صدیق در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت واکسیناسیون دانشجویان و اساتید دانشگاه اظهار داشت: طبق توافق انجام شده با وزارت بهداشت ، واکسیناسیون دانشجویی از شهریور ماه آغاز می شود.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه و برنامه اعلام شده ، 500 هزار دانش آموز در ماه سپتامبر واکسیناسیون می شوند و هر ماه یک میلیون دانش آموز در ماه های مهر ، آبان و آذر واکسینه می شوند ، در صورت اجرای این برنامه ، همه دانش آموزان تا پایان واکسیناسیون خواهند شد. ماه. دسامبر. “آنها خواهند بود.

معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: اکنون که می توانیم بخشی از آموزش باشیم مرد برای از سرگیری شخص در ماه اکتبر ، مشروط به واکسیناسیون دانش آموزان. بر این اساس ، برنامه اولویت های واکسیناسیون دانشجویی به ستاد ملی تاج ارائه شده است و ایجاد واکسیناسیون باید برای فارغ التحصیلان ، دانشجویان دکتری و دانشجویان کارشناسی ارشد در بازه های زمانی مشخص آغاز شود.

وی ادامه داد: آن دسته از دانش آموزانی که تحت برنامه واکسینه شدند برنامه ریزی دانشگاه ها می توانند از مهر ماه به صورت حضوری در کلاس ها شرکت کنند.

هاکی سیدیک افزود: در حال حاضر برخی از دانشگاههای استانها در حال تجمع هستند. بیاورید لیست دانش آموزان و ارسال آن به وزارت علوم ، وزارت علوم لیستی از دانشجویان سراسر کشور تهیه کرده است بیاورید و به وزارت بهداشت ارسال می شود.

وی ادامه داد: لیست اساتید و کارکنان دانشگاه برای واکسیناسیون به وزارت بهداشت ارسال شد و لیست دانشجویان نیز ارسال شد.

هاکی سیدیک تاکید کرد: دانش آموزان باید هر دو دوز واکسن آموزش حضوری را برای ایجاد ایمنی تزریق کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید