آنها اتومبیل لوکس را به دلیل سرقت اخبار از بورسا قطع کردند

[ad_1]

این حادثه یک مرکز آخر هفته بود که در آن محدودیت خیابان اعمال شد رعد و برق محله ، منطقه Karaağaç ، در یک گاراژ پارکینگ واقع در خیابان Eşrefiler اتفاق افتاد.

طبق اطلاعات به دست آمده ، سارقانی که از غیبت نگهبان که او نیز در مرخصی بود استفاده کردند ، توسط تولگا سمیز به 35 دستگاه پلاک 99 DEM رسیدند. سارقانی که از این محدودیت استفاده کردند ، ابتدا پارکینگ را پیدا کردند. بعداً ، سارقان که چشمشان به سایبان ماشین لوکس بود ، چاقو را در دستان خود کردند و داخل آن شدند. هنگامی که سارقانی که قصد داشتند دستگاه ضبط صوت موجود در خودرو را متلاشی کنند ، نتوانستند آن را متلاشی کنند ، آنها به سرعت از صحنه دور شده و ناپدید شدند.

تولگا سمیز که برای بررسی به سراغ ماشین خود رفته بود ، با دیدن اتومبیل لوکس خود به پلیس اطلاع داد. تیم های پلیس و صحنه جنایت که به محل حادثه رسیده اند پس از گرفتن اثر انگشت از ماشین ، دوربین های امنیتی را بازرسی کردند.

با تعیین معادلات سارقان از طریق دوربین ، تیم ها عملیاتی را برای گرفتن دو سارق فراری آغاز کردند.

سمیز با بیان اینکه چیزی از اتومبیل وی به سرقت نرفته است اما 35000 پوند ضرر کرده است ، گفت: “سارقان شناخته شده اند. اثر انگشت آنها نیز گرفته شده است. من مطمئن هستم که تیم های پلیس در مدت زمان کوتاهی آنها را می گیرند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید