دسته‌بندی نشده

آنها اتومبیل لوکس را به دلیل سرقت اخبار از بورسا قطع کردند


این حادثه یک مرکز آخر هفته بود که در آن محدودیت خیابان اعمال شد رعد و برق محله ، منطقه Karaağaç ، در یک گاراژ پارکینگ واقع در خیابان Eşrefiler اتفاق افتاد.

طبق اطلاعات به دست آمده ، سارقانی که از غیبت نگهبان که او نیز در مرخصی بود استفاده کردند ، توسط تولگا سمیز به 35 دستگاه پلاک 99 DEM رسیدند. سارقانی که از این محدودیت استفاده کردند ، ابتدا پارکینگ را پیدا کردند. بعداً ، سارقان که چشمشان به سایبان ماشین لوکس بود ، چاقو را در دستان خود کردند و داخل آن شدند. هنگامی که سارقانی که قصد داشتند دستگاه ضبط صوت موجود در خودرو را متلاشی کنند ، نتوانستند آن را متلاشی کنند ، آنها به سرعت از صحنه دور شده و ناپدید شدند.

تولگا سمیز که برای بررسی به سراغ ماشین خود رفته بود ، با دیدن اتومبیل لوکس خود به پلیس اطلاع داد. تیم های پلیس و صحنه جنایت که به محل حادثه رسیده اند پس از گرفتن اثر انگشت از ماشین ، دوربین های امنیتی را بازرسی کردند.

با تعیین معادلات سارقان از طریق دوربین ، تیم ها عملیاتی را برای گرفتن دو سارق فراری آغاز کردند.

سمیز با بیان اینکه چیزی از اتومبیل وی به سرقت نرفته است اما 35000 پوند ضرر کرده است ، گفت: “سارقان شناخته شده اند. اثر انگشت آنها نیز گرفته شده است. من مطمئن هستم که تیم های پلیس در مدت زمان کوتاهی آنها را می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *