آنها با تغییر مداوم انرژی Bursa News از سال جدید استقبال کردند

[ad_1]

UEDAŞیک تیم میدانی متشکل از 100 نفر که در شیفت سال نو شرکت می کنند ، سال جدید را جشن گرفتند زیرا آنها روی تیرهای روشنایی و خطوط برق کار می کردند. تیم ها فعالیت های اندازه گیری ، نظارت و کنترل شبکه را از طریق سیستم SCADA به مدت 24 ساعت ادامه می دهند.

بورساارائه خدمات توزیع برق به جمعیت متراکم در Balikesir ، Canakkale و Yalova ، Uludag Electric Dagytim A.Ş. تیم های (UEDAŞ) در یک تغییر مداوم انرژی از سال جدید استقبال کردند. در حین منع رفت و آمد 4 روزه ، که در 81 استان اعمال خواهد شد ، تیم های میدانی UEDA continued در طول سال جدید برای روشن کردن زندگی به کار فشرده خود ادامه دادند. تیم هایی که برای ارائه خدمات انرژی بی وقفه به مشترکان خود کار می کنند ، در 16 ساعت منع رفت و برگشت چهار روزه با 16 وسیله نقلیه آفرود چهار تا چهار نفر که 90 دستگاه آنها سبد دارند ، در میدان کار خود را ادامه می دهند.

با توجه به اپیدمی ویروس کرونا ، UEDAŞ به ارائه کنترل 24 ساعته فعالیتهای اندازه گیری ، نظارت و کنترل شبکه خود با سیستم SCADA که در جنوب مرمره ، منطقه خدمات رسانی ایجاد کرده است ، در سال جدید و روزهایی که شهروندان انجام می دهند ، ادامه خواهد داد. به عنوان بخشی از تصمیمات محدودیت در خانه های خود خرج کنند.

کارگران مزرعه سخت تلاش خواهند کرد تا باعث رنج شهروندان نشوند ، مداخله کنند و برای مدت کوتاهی اجازه کار بدهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید