آنها در محدودیت اخبار بورسا به حیوانات غذا داده و زباله ها را جمع آوری کردند

[ad_1]

بورسا صدها داوطلب که با سازمان شهرداری صوفیه آمده بودند ، در 100 نقطه از شهر به حیوانات ولگرد رفتند و آنها را با دست خود تغذیه کردند. داوطلبین شهروندی که از حیوانات ولگرد تغذیه می کنند سپس با جمع آوری زباله های موجود در محیط به پاکسازی محیط می پردازند. در حالی که حیوانات گرسنه یکی یکی تغذیه می شدند ، تیم های دامپزشکی شهرداری بورسا بیماران و حیواناتی را که نیاز به مراقبت داشتند درمان می کردند. سگها با دیدن دوستداران حیوانات که برای تغذیه آنها می آیند ، مدتها در تلاش بودند تا خود را راضی کنند.

ممتد فیدان ، رئیس بخش امور بهداشت و درمان شهرداری بورسا ، گفت که شهروندان داوطلب حیوانات ولگرد را با هم تغذیه می کنند ، گفت: بودجه و 140 کارمند. هر زندگی برای ما بسیار ارزشمند است. ” گفت

نورولا یلدیز ، رئیس اداره ورزش و جوانان و جوانان در بورسا ، گفت: “ما برای تغذیه حیوانات خیابانی اینجا هستیم. ما به همراه داوطلبان خود به حیوانات خیابانی غذا می دادیم و زباله ها را در اطراف جمع می کردیم. همه چیز برای یک بورسای بهتر است.” .

داوطلبانی که حیوانات ولگرد را تغذیه می کنند و زباله ها را جمع می کنند گفتند: “ما برای حیوانات ولگرد اینجا هستیم. آنها گرسنه هستند زیرا در حین ممنوعیت عبور هیچ کس نمی تواند آنها را تغذیه کند. ما آنها را از دست خود تغذیه کردیم. کسانی که نیاز به درمان دارند ، توسط تیم های کار دامپزشکی تحت درمان قرار گرفتند “.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید