آیا فصل تلخ بعد از یک سال روشن شروع می شود / اصفهان بمب می زند؟ خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر ، لیگ بیستم سالی پربار و ارزشمند برای سپاهان بود ، جایی که آنها با 65 امتیاز و قدرت بی نظیر در رده دوم جدول تکیه زدند ، امتیازی که با آن 17 فصل در لیگ برتر کسب کردند.

موفقیت شیرین سپاهان با درخشش ستاره های این تیم همراه بود ، اما با پایان فصل سونامی ، ستاره های سپاهان کلید خط دروازه بودند و نیاز به حمله و شایعات شهبازاده داشتند ، که خبر خوبی برای هواداران این تیم نبود.. ما در فصل نقل و انتقالات به آنها پول خواهیم داد.

پیام کسی را نیامد

شاید بتوان مهمترین قطعه جداگانه سپاهان را پیام نیاز دانست. او در لیگ برتر می دانست.

در ابتدای فصل نقل و انتقالات ، از مظاهری به عنوان جانشین جدی نام برده شد. در پایتخت بمانید تا نام حسین حسینی در اطراف باشگاه سپاهان شنیده شود. البته از حسینی به عنوان یکی از انواع سپاهان نام برده می شود اما هنوز پروژه های او و سپاهان به پایان نرسیده است و دیدن هفته آینده او در اصفهان عجیب نیست.

سپاهان در آکادمی خود ، اگرچه ستارگان زیادی را پرورش می دهد ، اما دروازه بان برجسته ای در رده های پایین برای رفتن به اهبری ندارد که زمانی به عنوان جانشین رسمی پیام نیسمند از او یاد می شد ، اما مدیر اجرایی باشگاه تراکتورسازی در روزهای اخیر گفت: محمدرضا اهبری سقوط نکرد. او خودش در مورد جدایی صحبت نکرد و هیچ درخواستی برای جذب او به باشگاه تراکتورسازی ارسال نشد. من تکرار می کنم که ما تمایلی به از دست دادن اخبار نداریم و او باید در تیم ما بماند. ” اظهاراتی که در واقع مانع از حضور اخبار در اصفهان ، محل تولد وی می شود.

نام عجیبی در لیست خرید سپاهان ، امیر عابدزاده بود ، دروازه بانی که خیلی زود به لالیگا 2 پیوست تا خبرهای زیادی درباره او در باشگاه سپاهان نشنود. میرزاد جدیدترین و محتمل ترین گزینه دروازه بان سپاهان بازیکن جوانی است که به احتمال زیاد جذب نیمکت و آینده سپاهان خواهد شد.همچنین چندین گزینه دروازه بان خارجی سپاهان وجود دارد که معادلات این خط مهم را بسیار مشکل می کند.

جداسازی دو محافظ نه چندان م effectiveثر

در خط دفاعی وضعیت سپاهان با وجود جدایی دو بازیکن اندکی بهتر است ، مهدی ترکمان و مهدی زاده در پایان قرارداد بدون هیچ مشکلی اصفهان را به مقصد نامعلومی ترک کردند و احتمال جدایی منصوری در روزهای آینده کم نیست. به دفاع شخصی یعنی ولسیانی؟ پوقاز و آنها نژاد مهدی را با همه سختی ها و در خط دفاعی مناسب حفظ کردند ، حتی با جدایی احتمالی منصوری با حضور اسماعیلی فر ، در دفاع چپ با نگه داشتن مصلح و نورافکن هیچ نگرانی نخواهند داشت.

علیرغم تعداد زیاد مدافعان ، کارشناسان می گویند نیاز به جذب مدافع راست برای سپاهان وجود دارد ، موضعی که در آن می توان از اسد به عنوان گزینه احتمالی نام برد ، اما به دلیل نیاز مبرم به یکی از تیم های مدافع پایتخت و بسیاری دیگر پیشنهادات مناسب این تیم برای بازیکنان مختلف سپاهان تلاش زیادی می کند تا بازیکنان را به این پست جذب کند.

اینجا کسی به حاج صفی عادت ندارد

اگرچه بسیاری جدایی حاج صفی را بحرانی در سپاهان می دانند ، اما به نظر نمی رسد تیم سپاهان پس از نیم فصل حضور در اصفهان چندان به های صفی عادت کرده باشد. روز او علی محمدی و سروش رفیعی را در اختیار دارد اما سپاهان به راحتی نمی تواند قرارداد سروش رفیعی را تمدید کند.

آخرین اخبار نشان می دهد که سپاهان یک پیشنهاد جدی به ریگا داده است ، بازیکنی که فصل درخشانی را در استقلال سپری کرده است و می تواند در کنار نورافکن و کریمی و همچنین کمال کامیابی نیا که پس از حضور سرلک ، یک دفاع قوی برای این تیم ایجاد کند. در پرسپولیس از ترکیب این تیم دور بود و گزینه جذابی برای هافبک سپاهان است.

ستاره قلعه نویی می رود و شاهزاده می آید

در خط حمله که بهترین عملکرد لیگ برتر را دارد چندین تغییر در سپاهان در حال انجام است در پایان لیگ استنلی بلافاصله تیم را ترک کرد و اگر اتفاق خاصی نیفتد محمد محبی نیز بخشی از شهریار خواهد بود قرارداد موگانلو. سانتا کلارا می پیوندد.

با پایان لیگ ، ساکت قرارداد حلتبری را برای یک فصل تمدید کرد ، اما طبق آخرین اظهارات حسینی ، حضور او در فصل آینده لیگ برتر در هاله ای از ابهام است. سپاهان همچنین رضا میرزایی و روحلا باقری را در آن خط دارد. به

از سجاد شهباززاده ، آقای گل فصل گذشته لیگ برتر ، به عنوان جدیدترین بازیکنی که سپاهان را ترک کرد ، بازیکنی که به احتمال زیاد جانشین مغانلو در پرسپولیس می شود نام برده می شود و مغانلو ، همانطور که هفته ها پیش مشخص شد ، هفته آینده قرارداد رسمی خود را با سپاهان امضا کرد.

پس از انتخاب جانشین شهباززاده سپاهان در خط حمله تیم پست بال چپ ها با جدایی محبی مشکل دارند ، آنها فصل گذشته با فرشاد احمدزاده ، بازیکن فولاد مذاکرات جدی داشته اند ، اما شاید جذاب ترین گزینه در صورت عدم توافق با احمدزاده ، حضور پهلوان در اصفهان است ، بازیکنی که در تیم های اصلی سپاهان بزرگ شده و موقعیت مطمئنی در تیم پرسپولیس ندارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید