آیا ممکن است تراکتور در امارات بازی کند یا قطر / استقلال به دوحه بروند؟ خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

[ad_1]

سرانجام کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که دیدار نمایندگان ایران و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی طرف برگزار می شود.

بنابراین استقلال ، که در مرحله هشتم است نهایی لیگ قهرمانان آسیا میزبان الهلال است که قرار است طی دو هفته آینده یک کشور بی طرف را به AFC معرفی کند. النصر عربستان که میزبان تراکتور ایران است نیز باید همین کار را انجام دهد. کشور برای میزبانی نماینده ایران.

یکی از اعضای باشگاه النصر به وب سایت کره گفت: “باشگاه النصر یک ورزشگاه را در یکی از کشورهای همسایه خلیج فارس برای این مسابقه تعیین می کند که در 14 سپتامبر (23 سپتامبر) به ویژه در قطر برگزار می شود. یا امارات. “تصمیم باشگاه نهایی طی روزهای آینده پذیرفته می شود.

وی افزود: هنگام انتخاب شهر میزبان باید چندین فاکتور در نظر گرفته شود ، از جمله دوره قرنطینه ، اقدامات احتیاطی و تهیه استادیوم ها و هتل ها.

به گزارش خبرنگار مهر ، یکی از کشورهایی که در سال های اخیر میزبان تیم ها بوده است ایران قطر برابر نماینده عربستان در لیگ قهرمانان آسیا است. این کشور حتی یک لیگ قهرمانان اروپا دارد 2020 او آسیای میانه را برگزار کرد و بعید است که استقلال دوحه را برای دیدار با الهلال در تاریخ 13 سپتامبر انتخاب کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید