اخبار بورسا در کمک به ترکهای مسخیتی از ترکیه

[ad_1]

بوقلمون جمهوری وزارت امور خارجه و اتحادیه جهانی ترکهای مسخیت (تاریخدر نتیجه کار مشترک ، مواد پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با Covid-19 به نمایندگان DATUB در قزاقستان ، قرقیزستان و ازبکستان تحویل داده شد.
در میان 12 تن مواد ارسال شده به ترکهای Ahıskalı در جنگ با Covid-19 ؛ وسایل کمک متشکل از ماسک جراحی ، ماسک N95 ، لباس محافظ ، دماسنج غیر تماسی ، دستگاه تنفس ، ضد عفونی کننده ، روکش و جعبه دارویی برای داروهای ویروس کرونا در توزیع DAT KazakhB قزاقستان ، قرقیزستان و ازبکستان آغاز شد.
زیات الدین کسانوف ، رئیس DATÜB در مورد مراقبت های پزشکی بیانیه ای ارائه داد: “ما ، به عنوان DAT ،B ، فعالیت های خود را در سال 2020 در طی اپیدمی که جهان را تحت تأثیر قرار داد و زندگی را متوقف کرد ، ادامه دادیم.

با بودجه شخصی خود ، برای بیش از 10 هزار نفر از اهیسکا و شهروندان محلی که در 9 کشور محل زندگی ترکان مسخیت زندگی می کنند ، کمک غذایی تهیه کردیم.

ستاد مرکزی DATÜB و نمایندگان کشورهای ما با تلاش اختصاصی خود همیشه در فعالیت های مثال زدنی بوده اند. اکنون با کار مهم نتایج ما به عنوان وزارت امور خارجه جمهوری ترکیه و ما در حال تلاش مشترک قزاقستان ، قرقیزستان و ازبکستان برای کمک به Covidien-19 برای مبارزه همزمان هستیم و Ahıskalı به نماینده تجهیزات پزشکی ما که به ترکیه اعزام شده است کمک می کند. کار ما در مبارزه با ویروس تاج همچنان ادامه دارد.

نمایندگان منطقه ای ما ، پزشکان بیمارستان و کارمندان دهکده با کمیسیونی که ما برای شناسایی خانواده های آسیب دیده از این اپیدمی تشکیل داده ایم کار می کنند و در تلاشند تا تجهیزات پزشکی را به خانواده های نیازمند تحویل دهند.

در اولین فرصت ، ما به همه خواهر و برادرهایمان که تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته اند کمک خواهیم کرد. در عین حال ، ما در طول این توزیع با سفارتخانه ها و سرکنسولگری های خود همکاری می کنیم.

من می خواهم از رجب طیب اردوغان رئیس جمهور کشورمان ، مولوت چاوش اوغلو وزیر امور خارجه و کارمندان سفارت ما که بیشترین تلاش را در این کار انجام داده اند تشکر کنم.

ما اگر در فاصله دور از وطن نباشیم ، در زمان خود همیشه حمایت ترکیه را احساس کرده ایم. “از عبارات استفاده می کند.
(YE-BA-Y)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید