از سرگیری بیمارستانی که این هفته در کرج دارم – آژانس مهر ایران و اخبار جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر ، حسن مددی صبح سه شنبه در جریان انتقال بیمارستان امام خمینی (ره) به کرج به شرکت شاهد که در دادگستری البرز انجام شد ، اظهار داشت: نامه دریافت شد و مقرر شد مسئولیت بیمارستان بر عهده توسط مدیران ما در بنیاد شهید به عنوان سرپرست و مالک این بیمارستان گرفته شده است.

وی با بیان اینکه امروز پروتکل تغییر مدیریت این مجموعه با حضور همکاران ما در دادگستری البرز تهیه می شود ، تصریح کرد: از امروز شاهد رهبری بنیاد شهید در بیمارستان امام خمینی (ره) کرج خواهیم بود. “

نیاز به خدمات خوب برای مردم از بیمارستان امام خمینی (ره) کرج

وکیل شهرستان آلبورگ با بیان اینکه انتظار می رفت این هفته در بیمارستان بازگشایی شود ، تصریح کرد: بهره برداری از این مجموعه خوب با تجهیزات آن می تواند منبعی برای مردم خوب استان و خانواده شهدا و ایثارگران باشد.

وی خاطرنشان کرد: به ترتیب فعالیت بیمارستان در بحث بیماری و شدت بیماری است. وووید 19. این می تواند در صورت بیماری به کادر درمانی استان کمک شایانی کند.

مددی گفت: قوه قضائیه قطعاً از مدیریت این بیمارستان ، استان البرز و سازمان همکاری شهرداری حمایت می کند تا مانند گذشته شاهد خدمات خوب بیمارستان به مردم البرز باشیم.

وی با بیان اینکه از امروز بیمارستان امام خمینی کرج با مدیریت جدیدی اداره می شود ، گفت: انتظار داریم همه کارکنان بیمارستان با تمام تلاش خود در این بیمارستان شروع به کار کنند.

مطالبات کارکنان بیمارستان به تدریج پرداخت می شود

مددی گفت: “ما از همه کارکنان می خواهیم که آرام شوند.” مربوط به نشاشیم.

وی با اشاره به اینکه پیگرد قانونی ادامه می یابد ، تصریح کرد: همه کارکنان باید با هیئت مدیره همکاری کنند تا بتوانیم این موضوع را به طور کامل حل کنیم.

دادستان استان البرز گفت: از زحمات نماینده ولی فقیه در استان ، استاندار و همه دستگاههای نظارتی و حمایتی قدردانی می کنیم و امیدواریم در این بیمارستان شاهد خدمات خوبی برای مردم استان باشیم. “

مددی با بیان اینکه مشکلات بیمارستان یک شبه حل نمی شود ، گفت: باید منتظر ماند تا مشکلات بیمارستان امام خمینی کرج به تدریج برطرف شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید