اسکوچیچ باید با تیم ملی ایران ادامه دهد / ما بهترین نسل را داریم – آژانس مهر نیوز | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

حمید درهشان در گفتگو با خبرنگار مهر ، در مورد صعود تیم ملی فوتبال ایران به عنوان سرگروه گروه C مقدماتی جام جهانی 2022 ، اظهار داشت: بسیاری اظهار داشتند که ما در فصول گذشته و در آنجا به راحتی به جام جهانی می رفتیم هیچ دلیلی ندارد که من از صعود خیلی خوشحال باشم ، اما واقعیت این است که تیم ملی در آستانه ساختن بدترین و تلخ ترین رویداد در دور اول با عدم مدیریت و عدم مربیگری کاربلد بود. خوشبختانه این تیم با تغییر کادر فنی توانست در مسیر درست قرار گیرد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران افزود: بازیکنان تیم بسیار سخت کار کردند و ما در دور برگشت واقعاً خوب بازی کردیم. فکر می کنم وحدت تیم و تمرکز بازیکنان باعث این صعود شد. قطعاً در درگیری تیم شکی نیست و باید بدانیم کادر فنی تیم ملی در کمترین زمان ممکن تلاش ویژه ای انجام داده است. ما اولین قدم را بسیار خوب برداشتیم ، اما هنوز در حال صعود هستیم.

وی درباره پیروزی یک بر صفر تیم ملی ایران مقابل عراق گفت: پیروزی در عراق در 10 سال گذشته فشار روانی طبیعی روی بازیکنان ایجاد کرده است ، اما فکر می کنم ذهنیت پیروزی در بازیکنان شکل می گیرد و آنها توانستند پیروز شوند عراق با قدرت عادی خود.

درهشان تاکید کرد: اولین قدم را بسیار محکم برداشتیم. اکنون زمان بازیابی تاکتیک های تیم ملی است. سرمربی تیم ملی چند ماه دیگر فرصت دارد تا مشکلات فنی را برطرف کند و ما با دانش کامل راهی جام جهانی خواهیم شد.

“بهتر است اسكوچيچ را در تيم ملي حفظ كنيم يا فدراسيون براي مربيگري جديد برود؟” کارشناس فوتبال ایران در پاسخ به این سوال تأکید کرد: قطعاً باید اسکوچیچ را حفظ کنیم. او به اعتماد ما پاسخ داد و اکنون جای خود را در رختکن تیم ملی پیدا کرده است. بازیکنان نشان دادند که با او همدردی می کنند. با توجه به زمان باقی مانده تا آخرین مرحله مقدماتی جام جهانی ، ما باید به کار با این مربی ادامه دهیم. Skocic با تمام بررسی ها بهترین عملکرد را داشت و نه چیزی بیشتر.

وی همچنین درباره موفقیت بازیکنان ایران در مسابقاتی که به صورت متمرکز و به صورت تورنمنت برگزار می شود ، گفت: این رویداد برای حضور ملی پوشان در همه جوانب است. آنها هیچ زمینه ای ندارند و زمان استراحت خاصی دارند. بازیکنان انرژی جمعی و روحیه تیمی بالایی کسب می کنند. این مسابقات قطعاً دشوارتر از بازی در خانه است زیرا ما هواداران پرشوری داریم که باید از آنها خوشحال شوند اما در کل فکر می کنم رفتار حرفه ای بازیکنان تیم ملی بهتر از قبل است و آنها در شرایط خوب تری کار می کنند.

درهشان در پایان اظهار داشت: ما بهترین نسل بازیکن را داریم و آنها واقعاً از سایر تیم های امروز آسیا بهتر هستند. ما باید قدر این بازیکنان را بدانیم و نسل طلایی را نسوزانیم.

اسکوچیچ باید با تیم ملی ایران ادامه دهد / ما بهترین نسل را داریم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید