اظهارات انتقادی رئیس جمهور اردوغان اخبار بورسا

[ad_1]

رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهور در مراسم افتتاحیه پل کومیورهان ، جایی که از طریق ویدئو کنفرانس در عمارت وحدتین حضور یافت ، سخنرانی کرد.

رئیس جمهور اردوغانتوضیحات زیر عبارتند از:
“این پروژه 720 میلیون پوندی یکی از مهمترین نقاط در محور حمل و نقل است ، جدا از اتصال الازایگ و مالاتیا. این تنها 9.3 میلیون پوند در زمان صرفه جویی می کند و 4.7 میلیون پوند در سوخت صرفه جویی می کند. من معتقدم که این پروژه با پل ، تونل و جاده های خود که دارای ویژگی های یک بنای تاریخی هستند ، به توسعه و شکوفایی منطقه کمک خواهد کرد.

این کار که به نظر من به تجارت و پتانسیل گردشگری کشورمان کمک خواهد کرد ، فقط یکی از عواملی است که در حمل و نقل موثر بوده است.
ما چهره منطقه خود را تغییر داده ایم. ما طول تقسیم شده جاده مالاتیا را 12 برابر و الازیگ را 11 برابر افزایش دادیم. ما در حال ساخت یک ساختمان جدید در ترمینال فرودگاه Malatya هستیم. ما در حال توسعه و توسعه فرودگاه الازایگ هستیم. فیلسوف اپیکتتوس می گوید ، ببین چه می گوید: “او قبل از چوپان سوگند یاد نمی کند و می گوید ببین چقدر خوب آن را خوردم. او سوگند خود را می خورد ، پشم و شیر می دهد. از این طریق ، دائماً از دیدگاه های فلسفی خود به مردم نگویید. به آنها نشان دهید که از این اصولی که شما جذب کرده اید تولید می کنند. از آنجا که آنها هیچ قدم به نفع کشور و ملت بر نمی دارند ، نگران اقدامات خوب برداشته شده نیز هستند. همانند ترکیه ، پیشرفت اقتصادی و سرمایه گذاری را تحمل نخواهد کرد. از زمان افتتاح سنت سوفیا برای عبادت ، بازتاب این دیدگاه بدخیم را می بینیم. ما آن را سیاست شغلی می نامیم. در اینجا ما با عملکرد و عمل خود با ملت خود مقابله می کنیم. در سال 2020 ، ما در سیاست خدمات سازش نکردیم.

طول تونل هایی که فقط در سال گذشته افتتاح کردیم ، 18.6 کیلومتر و پل ها و گذرگاه ها – 42 کیلومتر است. ما 16 بیمارستان و ساختمان اضافی را با ظرفیت 16 هزار مورد بهره برداری کردیم. ما پروژه TurkStream را در زمینه انرژی ، سد Ilısu ، تاسیسات انرژی خورشیدی Kalyon به بهره برداری برسانیم. همه ما به عنوان یک ملت لذت 405 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی را تجربه کرده ایم. امکانات بسیاری مانند آبیاری را در دشت قونیه افتتاح کردیم. در حالی که پایه های TOGG را ریختیم ، ما به طور رسمی 300 تأسیسات تولیدی را در Gaziantep افتتاح کردیم. ما سالی را ترک کردیم که در آن زمینه فعالیت های مختلفی را در خدمت ملت خود ارائه دادیم. ما حتی در سخت ترین شرایط به دنبال تولید خدمات ، تولید ساخت و ساز و ساخت و ساز دویدیم. ما برای تقویت آزادی و سعادت ملت خود کار کرده و می کنیم. ما تا رسیدن به اهداف تا سال 2023 متوقف نخواهیم شد. امیدوارم این روزها را با هم ببینیم. سال 2020 برای ملت ما همراه با تمام بشریت سال سختی بود. در زمانی که برای استقلال تاریخی و آینده می جنگیدیم ، با علل آفت ویروس تاج روبرو بودیم. درد مردمي را كه از دست داده ايم با ​​تمام خونگرمي در قلبمان است. من آرزوی رحمت خدا برای شهروندان ما داریم که در این بیماری همه گیر کشته شده اند. ما می خواهیم کشت 2021 را انجام دهیم.

من معتقدم که ما با استفاده از واکسن هایی که از خارج از کشور تهیه می کنیم ، بر مبارزه با اپیدمی غلبه خواهیم کرد. ما حداکثر تا آوریل واکسن های خود را آماده استفاده خواهیم کرد. در این دوره ، هنگامی که سیستم سیاسی و اقتصادی جهانی کاملاً متزلزل شده است ، ما باید بسیار سخت تر با هم کار کنیم. در این روند ، بزرگترین نقطه قوت ما اتحاد ، همبستگی و برادری خواهد بود.

ملت ما که سالها هزینه های بی ثباتی سیاسی ، ناآرامیهای اجتماعی ، پیگیری کودتا برای سالهای متمادی را پرداخت کرده است ، اعتبار چنین سناریوهایی را نمی دهد. امیدواریم با این روش سال 2021 را سال اصلاحات قرار دهیم. قدم های لازم برای ساختن یک ترکیه بزرگتر و قوی تر با مشارکت همه بخش های کشور ما توسط ملت ما برداشته خواهد شد. ما با توسعه کشورمان از نظر سرمایه گذاری ، تولید ، اشتغال و آزادی به هدف خود خواهیم رسید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید