اظهارات سرمربی توفاش هاکان ، دمیر بورسا نیوز

[ad_1]

“وضعیتی که با مهارت من همپوشانی دارد”
هاکان دمیر با بیان اینکه می خواهد بازیکنان زیرساختی را در تیم A استخدام کند و با این بازیکنان موفق شود ، گفت: برای داشتن یک واقعیت زیرساختی در DNA او ، من در اینجا احساس مسئولیت بیشتری می کنم ، زیرا او معتقد است که با این واقعیت زیرساختی می توان به موفقیت بزرگی دست یافت و او این را در گذشته خود ثابت کرده است. این نیز با مهارت من همپوشانی دارد. بنابراین ، بیشترین سهم من در باشگاه ، شهر و موسسه به عنوان مربی تیم A می تواند باشد. از بازیکنانی که تاکنون زیرساخت ها آموزش دیده اند نهایت استفاده را ببرید. اگر شهر و جامعه ببینند که ما این سود را به حداکثر می رسانیم و واقعاً با این بازیکنان شروع به حرکت به سمت اهداف می کنیم ، این یک مثال کافی است. دوستان و خانواده های جوان در گروه های سنی جوان که بازیکنانی را می بینند که از پس زمینه خود هستند در A-Team بازی می کنند ، انگیزه زیادی در این امر مشاهده می کنند. “من فکر می کنم بزرگترین وظیفه من این است که این بازیکنان آموزش دیده را بهمراه سایر سازمانها به تیم A برسانم و با آنها به موفقیت برسم.

“هدف من پیروزی امروز است”
دمیر با بیان اینکه فکر می کند نتیجه خوبی از این همکاری هماهنگ حاصل خواهد شد ، گفت: “من به عنوان یک حرفه ای با ویژگی های مشابه در چنین باشگاهی مستقر و موسسه ای منظم و منظم ، این احساس را در من ایجاد می کند که در مکانی خوشحالم که هستم. من می بینم که می توانم با همان درک شرکتی ، دیدگاه یکسان ، نظم و درک حرفه ای مشابه کمک کنم و در اینجا هماهنگی وجود دارد. من برای م institutionسسه و باشگاه ما احترام زیادی قائلم. اگرچه این یک دوره همه گیر یا موضع گیری من در مورد دوره تحویل من است ، اما شاید کمی متفاوت از گذشته ، مسئولیتی که در اینجا بر عهده داشتم. این به من قدرت می دهد تا حرفه ای ترین و بهترین کار را انجام دهم تا باشگاه را به بهترین مکان برسانم. “من فکر می کنم چنین اتحادیه ای هماهنگ نتیجه خوبی خواهد داشت.”
هاکان دمیر که درباره سبک مربیگری خود نیز اطلاعاتی ارائه داد ، گفت: “من خودم را یک مربی خوب می دانم. من یک سبک مربیگری دارم که می تواند با آموزش خوب و بدنی به بازیکنان ، مقدمات بسکتبال را در موقعیت بهتری نسبت به من قرار دهد. هدف شخصی من این است که امروز بهترین ها را داشته باشم. شما باید هر روز درآمد کسب کنید تا یک مربی خوب باشید. هدف اول من پیروزی در روز و گذراندن روز به بهترین شکل است. در نتیجه مسیری پدیدار می شود که شما را به جایی می رساند. “وقتی از این راه می روی باید آماده باشی.”

“من با کسانی که به کار خود احترام می گذارند منصفانه رفتار می کنم.”
هاکان دمیر با تأکید بر اینکه آنها سعی دارند با برقراری ارتباط خوب با بازیکنان جوان در پیشرفت بازی ها و مشاغل خود سهیم باشند ، گفت:
“من افتخار می کنم که آنها در حال پیشرفت هستند ، به مکان های خوبی می آیند و در نتیجه آنها جایگاه مهمی در حرفه خود دارند. در عین حال ، به منطقه ای تبدیل می شود که سبک و روشی که من به کار می برم به نوعی اثبات شده است ، که می توانم آن را کاغذ تورق بپوشم. به همین دلیل به کار و روش هایم اطمینان بیشتری دارم و جسورتر و آماده انتقال آن به بازیکنان جدید هستم. حرف من این است که با همه انصاف داشته باشم. به بازیکنی که خوب تمرین می کند بدهد. بازیگری را که فارغ از سوابق ، شغلش به کارش احترام می گذارد جدا نکند و اعتبار بیشتری به او بدهد. دیدن اینکه یک بازیکن به کارش احترام می گذارد ، می بیند که او بیشتر تمرین می کند ، می بیند که به تمرینات ، کلاس ها ، مربی ، کادرفنی ، تیم ، باشگاه احترام می گذارد ، شرایطی ایجاد می کند که من می خواهم همزمان اعتبار بیشتری به آنها بدهم. بنابراین من با این افراد منصفانه رفتار می کنم. این احساس عدالت مربوط به احترام به کاری است که آنها انجام می دهند و انجام می دهند. “

“هرچه قوی تر می شویم از همه گیری خارج خواهیم شد”
دمیر با اشاره به اینکه به اعتقاد او بیماری همه گیر تأثیر بسزایی در بسکتبال نخواهد داشت ، گفت: حتی فکر می کنم تأثیر خوبی داشته باشد. بله ، مسابقات بدون تماشاگر انجام می شود ، اما در این روند بازیکنان می بینم که آنها تمرینات مشخص تری دارند ، با استرس کمتری بازی می کنند. من فکر می کنم آنها به عنوان یک آماده سازی خوب برای سالهای آینده در حال عبور هستند. “من فکر نمی کنم که ما به فصل گذشته برگردیم ، اما من فکر می کنم فصل آینده ، بسکتبال و ورزش حتی از این وضعیت قویتر بیرون می آیند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید