انتخابات شهردار تهران در مرحله نهایی شدن است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر ، مهدی چمران منتخب شورای شهر ششم تهران در توئیتی با بیان اینکه انتخاب شهردار یکی از مهمترین و دشوارترین وظایف شورای شهر است ، گفت: “ما راه را برای رسیدن به نتیجه نهایی در پیش گرفته ایم و از خدا می خواهیم برای حمایت از همه ما “كمك و راهنمايي كنيد و لحظه خود را به خود بسپاريد ، ما نيز تمام تلاش خود را به اميد خدا انجام مي دهيم.

انتخابات شهردار تهران در حال پایان است

در تاریخ 7 ژوئیه ، اعضای منتخب شورای شهر لیست 41 نامزد شهردار تهران را اعلام کردند. مرضیه وحید دستجردی و سردار محمدرضا فلاح زاده از جمله گزینه هایی هستند که طی روزهای اخیر اعلام کرده اند که آماده شهردار شدن نیستند و در این شرایط تعداد گزینه ها به 26 نفر رسیده است.

هفته گذشته ناصر امانی ، یکی دیگر از کاندیداهای شورای شهر در گفتگو با خبرنگار مهر ، در مورد احتمال کاهش لیست کاندیداهای شهردار تهران صحبت کرد و خاطرنشان کرد: بسیاری از افرادی که نام آنها در این لیست است بازنشسته شده و قادر به برای شهرداری انتخاب می شوند. طبق قانون بازنشستگی آزاد می شوند. بعلاوه ، برخی دیگر علاقه ای به فعالیت در زمینه حاکمیت شهری ندارند و هنوز توافق نشده اند.

وی تاکید کرد: در نهایت افراد زیادی از این لیست حذف می شوند و ما به زودی لیست کوتاهتر 10 نفره را ارائه خواهیم داد. این لیست 10 نفره توسط اعضای هیئت مدیره بررسی می شود ، سپس لیستی از سه نفر ارائه می شود و در نهایت نسخه نهایی انتخاب می شود. این لیست نهایی احتمالاً تا پایان نیمه اول ماه اوت ارائه خواهد شد که در آن نسخه نهایی را تعیین خواهیم کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید