انتخابات شهردار تهران در مرحله نهایی شدن است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر ، مهدی چمران منتخب شورای شهر ششم تهران در توئیتی با بیان اینکه انتخاب شهردار یکی از مهمترین و دشوارترین وظایف شورای شهر است ، گفت: “ما راه را برای رسیدن به نتیجه نهایی در پیش گرفته ایم و از خدا می خواهیم برای حمایت از همه ما “كمك و راهنمايي كنيد و لحظه خود را به خود بسپاريد ، ما نيز تمام تلاش خود را به اميد خدا انجام مي دهيم.

انتخابات شهردار تهران در حال پایان است

در تاریخ 7 ژوئیه ، اعضای منتخب شورای شهر لیست 41 نامزد شهردار تهران را اعلام کردند. مرضیه وحید دستجردی و سردار محمدرضا فلاح زاده از جمله گزینه هایی هستند که طی روزهای اخیر اعلام کرده اند که آماده شهردار شدن نیستند و در این شرایط تعداد گزینه ها به 26 نفر رسیده است.

هفته گذشته ناصر امانی ، یکی دیگر از کاندیداهای شورای شهر در گفتگو با خبرنگار مهر ، در مورد احتمال کاهش لیست کاندیداهای شهردار تهران صحبت کرد و خاطرنشان کرد: بسیاری از افرادی که نام آنها در این لیست است بازنشسته شده و قادر به برای شهرداری انتخاب می شوند. طبق قانون بازنشستگی آزاد می شوند. بعلاوه ، برخی دیگر علاقه ای به فعالیت در زمینه حاکمیت شهری ندارند و هنوز توافق نشده اند.

وی تاکید کرد: در نهایت افراد زیادی از این لیست حذف می شوند و ما به زودی لیست کوتاهتر 10 نفره را ارائه خواهیم داد. این لیست 10 نفره توسط اعضای هیئت مدیره بررسی می شود ، سپس لیستی از سه نفر ارائه می شود و در نهایت نسخه نهایی انتخاب می شود. این لیست نهایی احتمالاً تا پایان نیمه اول ماه اوت ارائه خواهد شد که در آن نسخه نهایی را تعیین خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید