اولوداگ بار دیگر لباس عروس سفید خود را به تن کرده Bursa News

[ad_1]

اقدامات تاجگذاری علیه ویروس ، تاکستان بی سر و صدا وارد سال 2021 شد. یکی از مراکز مهم گردشگری زمستانی اولوداگبارش برف در اواخر هفته اول سال 2021 م effectiveثر بود ، زیرا پس از سالها اقامت در ترکیه با سال نو بدون برف و آرام روبرو شد. در زمان منع رفت و آمد ، تنها گردشگران از برف لذت می بردند در حالی که دامنه ها خالی بودند. هتل ها در اولوداگ با احتیاط از میهمانان خود پذیرایی کردند.

با بارش برف در روزهای آینده ، رزروها افزایش می یابد ، در حالی که در آخر هفته دمای هوا در اولوداگ بین 3 تا -7 درجه است. اگرچه بارش برف هر از چندگاهی م effectiveثر است ، اما انتظار می رود از ابتدای هفته بیشتر برف ببارد.

یحیی اوستا ، رئیس انجمن معلمان اسکی و اسنوبرد گفت که هتل ها با وجود همه گیری همه گیر به سرمایه گذاری خود ادامه می دهند. اوستا با تأکید بر اینکه این فصل به دلیل کمبود برف در اولوداغ از اواخر سال جاری آغاز شد ، گفت: این فصل از اول دسامبر در کارس ، ارزروم آغاز شد. اگرچه اثرات اپیدمی و اواخر بارش برف در سال جاری تأثیر منفی بر اولوداغ گذاشته است ، اما تعطیلات همچنان به اولوداغ می آیند. می توان گفت که 80 درصد هتل ها در اینجا باز هستند. Uludağ کوهی است که با برف غافلگیر می شود. بنابراین ممکن است مطابق هوا پیش نرود. اگر الان کمی بیشتر برف بیاید ، به سطح اسکی می رسد. در تعطیلات آخر هفته ، تعطیلات وقت خود را در هتل های Uludag می گذرانند.

فکر می کنم در روزهای آینده بهتر شود. یکی از معایب Uludağ این است که دستگاه برف مصنوعی ندارد. امیدوارم اولوداش با سرمایه گذاری بهتر به مکان های بهتری بیاید. “


در حالی که کودکان توریست در اولوداگ اسکی می کنند ، نشست جنگل با رنگ سفید با یک پهپاد هوایی ثبت می شود. گاوآهن بری ها در تمام طول روز کار کرده و تلاش کرده اند تا از مسدود شدن جاده ها جلوگیری کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید