اولین طلای کشتی روی سینه “شرق شناسی” درخشید – آژانس مهر اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر ، دوازدهمین روز از 32 بازی المپیک به میزبانی توکیو در شرایطی برای ورزش ایران آغاز شد که در آن تنها کشتی ، کاراته و وزنه برداری از رشته های رایج حاضر در آن مسابقات باقی ماند.

روز دوازدهم با مسابقات کشتی آغاز شد که طی آن حسن یزدانی دو حریف خود را با اقتدار شکست داد و راهی فینال شد. اگر حسن یزدانی بتواند در المپیک توکیو به مدال طلا برسد ، اولین کشتی گیر تاریخ ایران خواهد بود که دو مدال طلای المپیک را از آن خود کرده است.

پیش از این جواد فارو اولین مدال طلای کاروان ورزشی ایران در رشته تیراندازی را کسب کرده بود.

در ادامه مسابقات امروز علی داوودی وزنه بردار کشورمان در دسته فوق سنگین به مدال نقره دست یافت که با احتساب این مدال مجموع مدال های ایران در المپیک توکیو به 4 مدال رسید.

17:06: علی داودی در المپیک توکیو نایب قهرمان شد

در آخرین روز رقابت های وزنه برداری المپیک در توکیو ، وزنه برداران به رقابت پرداختند و ایران مدال نقره المپیک را در این وزن سنگین کسب کرد.

علی داودی با مجموع رکورد 441 کیلوگرم نایب قهرمان شد و مدال نقره المپیک را کسب کرد که اولین مدال نقره کاروان ایران است.

داوودی رکورد 200 نفره ، 241 دوضرب و مجموع 441 کیلوگرم را به ثبت رساند.

15:33: اولین طلای کشتی روی سینه اش درخشید

محمدرضا گرایی نماینده وزن 67 کیلوگرم ایران امروز در دیدار پایانی بازی های المپیک توکیو به مصاف پرویز نصیب می رود. اف اوکراین را ترک کرد. گرای در این دیدار 9 بر یک پیروز شد و مدال طلای المپیک را از آن خود کرد.

فارنژیک کشورمان دیروز ، پس از وقفه در دور اول ، در دور دوم هورتا آنها در دور بعد کلمبیا را با نتیجه 8 بر صفر شکست دادند پایدار او آلمان را با نتیجه 5 بر 5 شکست داد و در نیمه نهایی 6 بر یک به پیروزی رسید ماه رمضان زوئیدزه وی گرجستان را شکست داد و به فینال رسید.

14:16: سواری به طلای یک پله رسید

حسن یزدانی امروز در نیمه نهایی کشتی آزاد وزن 86 کیلوگرم در المپیک توکیو مقابل آرتور نیفون اف او روسیه را ترک کرد. سوارکاری در این مسابقه 7-1 پیروز شد و به فینال رسید.

وزن آزادکار صبح امروز در کشور ما 86 کیلوگرم است جاورایل شاپیف وی در دومین دیدار خود ازبکستان را 11 بر 2 و استفان را شکست داد ریچموث او با نتیجه 12 بر یک از سوئیس پیش افتاد.

اولین مبارزه طلایی روی سینه او درخشید

14:05: دهلیز او به فینال نرسید

رضا دهلیز کشتی گیر آزاد وزن 57 کیلوگرم تیم ملی کشتی ایران امروز در دیدار نیمه نهایی بازی های المپیک توکیو به مصاف هم می رود. زائور اوگوف روسیه رفته است. دهلیز در این دیدار او 8 بر 3 شکست خورد و راهی جدول رده بندی شد.

او صبح امروز در اولین دور سلیمان است اتلی در دور دوم با نتیجه 3 بر 2 ترکیه را شکست داد خوشبایار آردنس مغولستان را 5-1 شکست داد.

09:35: حسینکانی و زارع حریفان خود را می شناختند

صبح امروز مراسم وزنه برداری 74 و 125 کیلوگرم در مسابقات کشتی المپیک توکیو برگزار شد که طی آن مصطفی حسین در وزن 74 کیلوگرم خانی در دور اول با کایل دوک قهرمان جهان از آمریکا می جنگد. در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم ، در مبارزه میانی با برنده روبرو می شود محمد کاجی محمدوف از بلاروس و جنسیت گارزون او کوبا را ترک می کند. 16 نفر با این وزن وجود دارد.

وزن 125 کیلوگرم ، امیرحسین زارع در دور اول با اسکندر خوتسیانویسکی دارنده مدال برنز جهان از اوکراین می جنگد و در صورت برنده شدن این کشتی گیر در دور بعدی ، در مبارزه میانی با برنده روبرو می شود. آره براهل از الجزایر و اکسون شالا او کوزوو را ترک می کند. .نه پتریاشویلی قهرمان جهان از گرجستان در گروه زارع قرار دارد.

مسابقات وزنه برداری فوق از ساعت 6:30 فردا (پنجشنبه) برگزار می شود.

09:10: محمدی: هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است و ما راه اول هستیم

گلرضا محمدی پس از حضور دو مبارز در مرحله نیمه نهایی گفت: ما هنوز راه اول هستیم و هیچ اتفاقی نیفتاده است. رضا دهلیز او دو حریف اصلی خود را شکست داد و این نشان می دهد که او شایسته ایستادن روی سکو است ، اما این بدان معنا نیست که کار تمام شده است. او بعدازظهر یک مسابقه با حریف روسی خود دارد که کار آسانی نیست.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره حسن یزدانی گفت: مبارزه با حسن در حال تبدیل شدن به مبارزه بهتری است.

گلامرضا محمدی در پاسخ به این سال که کدام جنگنده بیشتر نگران جنگنده های عصر بود ، گفت: بعد از ظهر دو مخالف روسی داریم که نگران هر دو هستند ، اما ما همه کار ممکن را انجام می دهیم. تا اینجا ما خوب بودیم ، اما این بدان معنا نیست که تمام شده است.

اولین طلای مبارزه در عصر درخشید

08:50: دهلیز او یک کار بزرگ انجام داد

رضا دهلیز وزن 57 کیلوگرم در دور دوم خوشبایار آردنس او مغولستان را ترک کرد و 5 بر یک پیروز شد و به نیمه نهایی رسید. دهلیز در دور اول سلیمان اتلی ترکیه 3 بر 2 پیروز شد.

رضا اطری ، ملی پوشان پنجاه و هفتمین تیم ملی کشتی آزاد ایران

08:12: صعود قدرتمند یزدانی به نیمه نهایی

حسن یزدانی در دیدار دوم مقابل استفان ریچموث او سوئیس را ترک کرد و 12-1 پیروز شد. آرتور Найфонов از روسیه در گروه یزدانی قرار دارد و دیوید تیلور آمریکایی در آن سوی جدول می جنگد و تا آخرین دیدار به مصاف یزدانی نمی رود.

07:35: دهلیز او همچنین با پیروزی شروع کرد

رضا دهلیز وزن 57 کیلوگرم در دور اول مقابل سلیمان اتلی او ترکیه را ترک کرد و 3 بر 2 پیروز شد. او در دور بعد با مبارزه آرسنال به پیروزی رسید هاروتونی از ارمنستان و خوشبایار آردنس کشتی هایی از مغولستان.

حسن یزدانی با دو پیروزی قدرتمند به نیمه نهایی رسید

07:01: پیروزی سواران در اولین نبرد

در وزن 86 کیلوگرم ، حسن یزدانی در دور اول به میدان می رود جاورایل شاپیف او ازبکستان را ترک کرد و 11 بر 2 شکست خورد. آرتور Найфонов از روسیه در گروه یزدانی قرار دارد. و دیوید تیلور آمریکایی در آن سوی میز مبارزه می کند و تا آخرین دیدار به مصاف یزدانی نمی رود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید