اولین قسمت از خط تراموا Eminönü-Alibeyköy توسط بورس نیوز افتتاح شد

[ad_1]

تراموا Eminonu-Alibeykoyبر سیبالی – ایستگاه اتوبوس جیبی Alibeyköy اولین قسمت بین رئیس TPP کمال کلاچدار اوغلو و رئیس حزب IYI مرال آکسنربا شرکت در مراسمی به بهره برداری رسید.

استانبول خط جدید تراموا را به دست آورده است. خط تراموا Eminönü-Alibeyköy امروز رسما افتتاح شد. این خط به مدت 10 روز رایگان خواهد بود.

گل ها در دو طرف طلا شرکت می کنند

اکرم امام اوغلو ، شهردار شهرداری استانبول ، وی با تشریح مشخصات خط تراموا گفت: این خط ظرفیت 12 هزار مسافر در ساعت در یک جهت را دارد.

امام اوغلو با تأکید بر اهمیت تاریخی و گردشگری ساحل شاخ طلایی گفت: تراموا امروزی چنین نقشی را خواهد داشت ، مردم را از این منطقه از سیرکچی به علیبویک منتقل می کند و همچنین به مأموریت گردشگری این جغرافیای زیبا خدمت می کند. ما آن را با طرف مقابل همراه با حمل و نقل دریایی جمع خواهیم کرد و آن را با موزه ها و مناطق رویداد در آنجا جمع خواهیم کرد.

امام اوغلو همچنین گفت که در مجموع 3.1 میلیون متر مربع فضای سبز در دو طرف شاخ طلایی مطابق با طبیعت و ساختار معنوی منطقه دوباره طراحی می شود.

امام اوغلو با اشاره به فعالیت های فعلی مترولوژی خاطر نشان کرد که هدف آنها ساخت سالانه 5 کیلومتر خط مترو است.

پس از سخنرانی ، شرکت کنندگان با استفاده از تراموا ، به ایستگاه Alibeyköy Cep Otogarı سفر کردند و از آنجا به مترو محموتبی-مچیدیکیوی که در 28 اکتبر سال 2020 افتتاح شد ، انتقال یافتند و به ایستگاه Mecidiyeköy رفتند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید