بسته وام 40 میلیارد پوندی! اخبار از بورسا

[ad_1]

VakıfBankبه منظور حمایت از تولیدات محلی و محافظت از اشتغال ، جدید بسته اعتباریما را در دسترس قرار می دهد

عبدی سردار اوستنسالیچ ، مدیر کل VakıfBank با بیان اظهاراتی در مورد محصول جدید VakıfBank ، گفت: “بانک ما مانند گذشته در کنار هر بخشی که امروز ارزش ایجاد می کند ، ایستاده است. شرکت های ما ، که به کشور خود اعتقاد دارند ، تولید داخلی را رها نمی کنند و به اهداف صادراتی کمک می کنند ، از اهمیت ویژه ای برای ما برخوردار هستند. ما همیشه در کنار شرکت های خود بوده ایم ، شرکت هایی که در دوره همه گیری به تولید خود ادامه داده و با وجود همه مشکلات شغل خود را رها نکرده اند و این کار را ادامه خواهیم داد. ما با این بسته جدید وام تلاش می کنیم شانه تولیدکنندگان و صادرکنندگان خود را بگیریم. “ما می خواهیم کشورمان وقت را تلف نکند تا شرکت های ما تولید و سرمایه گذاری خود را متوقف نکنند در حالی که منتظر سقوط نرخ بهره هستیم.”

جزئیات بسته اعتبار

üstünsalih اظهار داشت که بسته جدید وام به صورت نمایه شده در نرخ بهره CBRT ارائه می شود و با کاهش نرخ بهره CBRT ، نرخ بهره نیز کاهش می یابد. üstünsalih با اشاره به اینکه این جنبه از وام اولین بخش در بخش است ، سخنان خود را به شرح زیر ادامه داد:

“بسته جدید وام ما ، که به مشاغل ، به ویژه شرکت های تولیدی و صادراتی ارائه خواهیم داد ، در کل 40 میلیارد ، 2 میلیارد دلار و 25 میلیارد تومانی خواهد بود. ما نرخ بهره اولیه وام خود را که با نرخ بهره CBRT نمایه می شود ، 17.75٪ در سال تعیین می کنیم. بسته ما شامل سررسیدهای شروع شده از 12 ماه تا 72 ماه است و بسته به نیاز و گردش پول شرکت های ما می توان یک دوره موافقت حداکثر 1 ساله اعمال کرد. باز هم ، این محصول ، که اولین بار در بخش بانک ما است ، می باشد اقتصاداز طرف Si برای شما آرزوی موفقیت می کنم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید