بیانیه در مورد خشونت خانگی علیه زنان Bursa News

[ad_1]

وزارت کشور ، خانواده و خشونت علیه زنانبیانیه ای کتبی در مورد این بیانیه منتشر کرد که نشان می دهد در زمینه اقدامات علیه خشونت علیه زنان کاهش یافته است.
در بیانیه وزارت گفته شده است که به لطف تحقیقات چند بعدی و اقدامات انجام شده در مبارزه با خشونت خانگی و زنان ، تعداد قتل های زنان کاهش یافته است ، در حالی که در سال 2019 336 مورد قتل زن انجام شده است ، این تعداد به 266 نفر کاهش یافته است با 21 درصد کاهش در سال گذشته.

در این بیانیه که توسط کارکنان آموزش دیده مجری قانون تکمیل شده و بیان شده است که “فرم ثبت خشونت علیه زنان و زنان” به روز شده است ، خاطرنشان کرد که اکنون می توان تجزیه و تحلیل ریسک را با م moreثرتر انجام داد و دادگستری به لطف فرم های جدید می توانند تصمیمات فوری تری بگیرند.

در این بیانیه که گفته می شود در سال 2020 نسبت به سال قبل اقدامات پیشگیرانه افزایش یافته است ، آمده است که “سال گذشته اقدامات حفاظتی در برابر قربانیان خشونت 39 درصد افزایش یافت و اقدامات پیشگیرانه برای مجرمان طبق قانون 6284 № 64 درصد افزایش یافته است.

“مبارزه با خشونت علیه زنان و خدمات خانگی” ، که در سطح ولایات واقع شده اند ، برای نظارت بر کلیه کارها و رویه های انجام شده تحت قانون ، به سطح منطقه گسترش یافته است. در بیانیه ارسالی ، هزار و پنج رئیس دفاتر پلیس ،

تأکید شد که 86 واحد جدید در ژاندارمری ایجاد شده است ، مانند 5 اداره شعبه و 76 رئیس بخش خشونت خانگی و بزهکاری کودکان.

154 هزار و 231 مأمور اجرای قانون تحت آموزش “مبارزه با خشونت علیه زنان و در خانواده”
خاطرنشان شد که 154،231 افسر اجرای قانون که بین 29 اکتبر 2019 و 31 دسامبر سال 2020 در مقر کلانتری و ایستگاه ژاندارمری کار می کردند ، آموزش “مبارزه با خشونت علیه خانواده و زنان” را دیده اند. “، گفت که آموزش با مدل آموزش از راه دور ادامه دارد زیرا شیوع Covid-19 به اشتراک گذاشته شد.

1 میلیون و 327 هزار نفر KADES را بارگیری کردند
با یادآوری اینکه برنامه پشتیبانی اضطراری زنان (KADES) ، که از طریق آن زنان می توانند در موارد اضطراری از آنها کمک بگیرند ، در سال 2018 توسط وزارت کشور راه اندازی شد ، بیان شد که 1 میلیون و 327 هزار نفر برنامه را بارگیری کرده اند تا زمان. در این بیانیه ، که گزارش داد 68،214 زن با استفاده از برنامه اضطراری گزارشی تهیه کرده اند ، گفت که اعلان های انجام شده توسط قربانیان خشونت و سازمان های غیر دولتی رسانه های اجتماعی نیز توسط قانون اجرا و بلافاصله مداخله کرد
وقتی قتل زنان طی سالهای گذشته در بیانیه مقایسه می شود ، در حالی که در سال 2019 336 زن کشی انجام شده است ، با کاهش 21 درصدی در سال 2020 به 266 نفر کاهش یافته است ، در حالی که این تعداد با 21 درصد کاهش به 279 مورد در سال 2018 گزارش شده است افتاده است.

براکت الکترونیکی به 81 استان گسترش خواهد یافت
در این بیانیه که تأکید می کند استفاده از دستبند الکترونیکی امکان نظارت بر اینکه آیا قربانیان خشونت به قانون 6284 پوند به قاضیان دادگاه خانواده مراجعه می کنند ، گفته می شود: “در صورت تخلف ، قربانی و مرتکب ممکن است تا با ارسال اخطار به آن اطلاع داده شود. به دنبال تخلف ، کارکنان مرکز نظارت به مرجع اجرای قانون مربوطه اطلاع داده می شوند و مرتکب مداخله می کند. برنامه براکت الکترونیکی ، که به صورت آزمایشی در 15 استان راه اندازی شد ، امسال به 81 استان گسترش می یابد. تاکنون ، از برنامه براکت الکترونیکی در 201 مورد استفاده شده است ، در حالی که 51 مورد هنوز دنبال می شود.

بر اساس پروتكلی كه بین وزارت دادگستری و وزارت كشور امضا شده است ، مركز نظارت الکترونیکی دستبند ، كه در مركز هماهنگی امنیت و اضطراری (GAMER) ایجاد شده است ، از ژانویه آغاز به كار می كند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید