تجربه مجیدی به استقلال کمک کرد / اگر “پولی” نباشد ، هیچ تغییر مفیدی رخ نخواهد داد – آژانس مهر نیوز | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

وی در مصاحبه با خبرنگار مهر محمدرضا شکورزاده ، به مناسبت پیروزی 2 بر صفر استقلال مقابل سیرجان گل گهر ، اظهار داشت: در روزهایی که آبی ها دائما درگیر اتفاقات جدید هستند و بسیاری از زمینه ها را پشت سر می گذارند ، آنها می توانند خوب بازی کرد و با کوچکترین اشتباه این بود که تیم قدرتمند گل گهر را شکست دهد و همچنان با دو تیم سپاهان و پرسپولیس فاصله داشته باشد.

مدافع سابق استقلال ادامه داد: مرادمن با تعجب سر هواداران كلا نوي را غافلگير كرد. او موفق شد یک گل به ثمر برساند ، کمتر در فوتبال کشورمان شاهد بودیم و علیرضا حقیقی نمی خواست چنین شوت مرادمند را منتشر کند.

وی ادامه داد: روزی که مهاجمان استقلال پاهای خود را برای گلزنی باز نکردند ، مدافع و هافبک با پیراهن آبی مهاجمان را بیرون آورد و با دو گلی که به ثمر رساند موقعیت استقلال را در جدول بهبود بخشید.

شکورزاده در ادامه خاطرنشان کرد: تجربه مجیدی به استقلال رسید ، او توانست در این شرایط بحرانی و در غیاب چند بازیکن اصلی آرامش را در اردوی تیم برگرداند و با ارائه یک بازی قابل قبول گهر را شکست دهد. مجیدی نشان داده است که در این شرایط بد می تواند آرامش را به تیم تزریق کند. بازیکنان نیز برای هواداران سنگ نگذاشتند ، شاید افراد کمی فکر می کردند که استقلال می تواند گوهر را در روزهای سخت خود شکست دهد ، اما آبی ها با تمام توان بازی کردند و موفق شدند یک پیروزی شیرین به دست آورند.

وی در مورد تغییراتی که در هیئت مدیره رخ داده است ، گفت: مشکل اصلی استقلال امروزه عمدتا مسائل مالی است. اگر هیچ پولی به باشگاه تزریق نشود ، تغییر در صفحه درد را دوا نمی کند. امروزه بازیکنان مبالغ زیادی به این باشگاه بدهکار هستند و هنوز نتوانسته اند آن را دریافت کنند ، بنابراین تغییر تابلو که نمی تواند خواسته بازیکنان را برآورده کند ، به درد بازیکنان نخواهد خورد. این تغییرات به سود استقلال خواهد بود ، اما من فکر نمی کنم که این اتفاق بیفتد.

وی در مورد اینکه یکی از اعضای هیئت مدیره نیامده استعفا داد ، گفت: “یک داستان عجیب در استقلال وجود دارد. اگر عضو هیئت مدیره نمی خواهد در استقلال باشد ، پس چرا او ابتدا آن را قبول کرد و اگر چنین است ، چرا نیامدید و استعفا ندادید؟ “امیدوارم مشکلات استقلال در اسرع وقت حل شود. من هرگز ندیده ام که استقلال اینقدر با مسائل و مشکلات حاشیه ای سرو کار داشته باشد.حال باید منتظر ماند و دید آیا این تغییر هیئت مدیره به نفع آبی ها است یا مشکلات برای تیم باقی خواهد ماند.

مدافع پیشین استقلال در پایان بازی آبی پوشان مقابل آلومینیوم اراک که این هفته برگزار می شود ، گفت: آلومینیوم با علیرضا منصوریان نتایج خوبی کسب کرد و توانست شرایط خود را در جدول بهبود بخشد. این هفته شاهد مسابقه دو استقلال با لباس سرمربی خواهیم بود و این بازی جذابیت بیشتری خواهد داشت. آلومینیوم و استقلال برای بهبود موقعیت خود در جدول تلاش می کنند تا به پیروزی برسند و این می تواند به جذابیت بازی کمک کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید