حمله قمار از باشگاه انجمن Bursa News

[ad_1]

ریاست پلیس استان عثمانگازی تیم های دفتر پیشگیری و تحقیقات در کلوپ انجمن در Tahtakale Mahalesi Viziers Kadesi قمار این بر اساس اعلانی است که منتشر شده است.

در پیش بینی و مشاهده در اطراف ساختمانی که انجمن در آن واقع شده است ، تیم ها دریافتند که در فواصل معینی ورودی و خروجی وجود دارد. تیم هایی که عملیات را در باشگاه انجمن ترتیب داده بودند ، 42 نفر را که در داخل شرط بندی می کردند ، گرفتند.

هنگام جستجوی محلی تعداد زیادی کارت بازی پنهان شده در جعبه ها پیدا شد. این افراد در مجموع 132،300 پوند جریمه شدند به این دلیل که قمار بازی می کردند و از قانون فاصله اجتماعی پیروی نمی کردند.

از یک طرف مجازات ، از طرف دیگر بین نان کباب اهلی بخورید
حمله تیم های پلیس دریافتند تعداد زیادی دوربین امنیتی در ورودی و اطراف ساختمانی که انجمن در آن قرار دارد قرار داده شده است تا از گرفتار شدن افراد هنگام قمار در داخل جلوگیری شود.

دو نفر از دستگیرشدگان پلیس را وادار کردند که هنگام اعمال رویه کیفری ، از بی قراری خوردن یک قرص نان خودداری کنند. همچنین بی توجه نبود که کاغذی که بر روی درب باشگاه آویزان بود و روی آن عبارت “هنگام خروج از آن مطلع شوید” هشداری بود مبنی بر اینکه نباید از ورود و خروج گرفتار شوید.

در حالی که پلیس در حال انجام مراحل جنایی است ، یک تیم در هنگام تلاش برای پخش مستقیم حمله از طریق تلفن همراه خود توسط تیم ها اخطار داده می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید