داستان کیوان ساکت در مورد کار با شجریان / شنیدن “بال عشق” – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

کیوان ساکت ، آهنگساز و نوازنده ایرانی ، در توضیح فعالیت های اخیر خود در زمینه موسیقی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: همایون شجریان یکی از هنرمندانی است که همیشه به عنوان مجری موجه از او در کنار تعدادی دیگر از خوانندگان یاد می کنم. وی از جمله هنرمندانی است که از جایگاه ارزنده ای در بین مردم برخوردار است و همیشه سعی کرده است علاوه بر جنبه های هنری خود ، در زمینه های دیگر نیز حضور موثری داشته باشد. به همین دلیل همه این انگیزه های من ایجاد می کند تا آهنگ “بال رویای عشق” را که خودم ساخته ام با صدای این خواننده در مقابل مردم در ایران ، به ویژه دختران تحت پوشش یک موسسه خیریه ارائه دهم.

وی افزود: معتقدم شعر این اثر دارای مفاهیم و مفاهیم ارزنده ای است که معتقدم همایون شجریان یکی از خوانندگانی است که می تواند آن را به بهترین شکل ممکن اجرا کند. به هر حال او هنرمندی است که برای خواندن آثار مختلف بسیار آماده است و امیدوارم ملودی “بال عشق رویایی” به گونه ای باشد که بتواند مورد قبول پیروان سخت شنوندگان موسیقی قرار گیرد.

این آهنگساز با معرفی گروه اصلی تک آهنگ “بال رویای عشق” توضیح داد: در تولید تک “بال رویای عشق” که با شعری از مرحوم فریدون مشیری ضبط شده است ، من به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده کار کردم. ، غلامرضا صادقی ترتیب ارکستر ، تکنواز ویولن پدرام فریوسفی ، نیلوفر محبی و امین عطایی نوازندگان ویولن ، مهرداد عالمی و بهرنگ معتمدی نوازندگان ویولن سل ، غلامرضا صادقی طراح گرافیک ، بیژن طراح گرافیک ، علیرضا صفرنائبا ، علیرضا صفرناجا کاگراف مقدم است.

ساکت در بخشی دیگر از سخنان خود به تعدادی از فعالیت های جدید موسیقی خود اشاره کرد و گفت: “من اخیراً در آلبومی با ترکیبی از تار ، کلارینت ، پیانو و سازهای کوبه ای ظاهر شدم که حاوی ویژگی های جالبی است و یکی از آثار است. “که با کارهای دیگر متفاوت است. البته من هنوز نمی توانم اطلاعات دقیقی درباره اکران دقیق آن ارائه دهم ، زیرا تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید