در تشییع جنازه ها جایی نیست! اخبار از بورسا

[ad_1]

بریتانیای کبیردر 24 ساعت گذشته 57 هزار و 725 جدید تاج پادشاهیمورد شناسایی شده ویروس استاد کالج سلطنتی پزشکان. دکتر اندرو گودارد با بیان اینکه نسخه جهش یافته جدید ویروس در سراسر کشور گسترش یافته است ، از همه بیمارستانها خواست تا برای تراکم ویروس کرونا مانند پایتخت ، لندن و جنوب انگلیس آماده شوند. تا دیروز ، تعداد پرونده ها در پنجمین روز متوالی در سراسر کشور بیش از 50،000 بود. در حالی که تعداد کل موارد به 2 میلیون و 599 هزار و 789 مورد افزایش یافت ، تعداد افرادی که به دلیل ویروس کرونا مردند به 74 هزار و 570 نفر افزایش یافت.

تأثیر یک جهش جدید

پروفسور دکتر گدارارد در جریان موارد جدید در برنامه صبحانه بی بی سی که حضور داشت گفت: “شکی نیست که کریسمس تأثیر زیادی خواهد داشت. گزینه جدید نیز تأثیر زیادی خواهد داشت ، ما می دانیم که مسری تر است. بنابراین من فکر می کنم تعداد زیادی که در جنوب شرقی لندن و جنوب ولز می بینیم طی دو ماه در سایر نقاط کشور منعکس خواهد شد. گدارارد همچنین هشدار داد که “هر کجا که افراد در انگلیس کار کنند ، موارد بیشتری را خواهیم دید و باید برای آن آماده باشیم.”

“در حال رشد مانند آتش سوزی جنگل”

مشاور مراقبت های ویژه در ولز ، انگلیس ، دکتر خوب جونز در صبحانه بی بی سی گفت که “بیمارستان ها در حال رشد هستند”. جونز با اشاره به اینکه یک چهارم کارکنان وی در حال حاضر بیمار یا در قرنطینه هستند ، افزود: این وضعیت مراقبت از بیمار را حتی بیشتر دشوار می کند. دکتر “این اپیدمی مانند آتش سوزی در حال رشد است و فضای زیادی در بیمارستان ها نداریم” ، جونز همچنین از مردم خواست که دیگر مراجعه به منازل را متوقف کنند.

در کالیفرنیا هیچ مکانی در خانه های قبرستان وجود ندارد

گزارش شده است که برخی از مراسم خاکسپاری پذیرفته نشده است زیرا ظرفیت در خانه های تدفین در ایالت کالیفرنیا ، جایی که بیشتر موارد ویروس کرونا در ایالات متحده یافت می شود ، کامل است. با بیش از 2 میلیون مورد COVID-19 ، کالیفرنیا ، کشور پیشرو در ایالات متحده در این منطقه ، مشکلات جدی دفن را تجربه می کند. با افزایش تعداد افرادی که در اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند ، در خانه های تدفین دیگر جایی برای انجام مراسم تدفین باقی نمی ماند. اگرچه مقامات دولتی می گویند که آنها تلاش می کنند اقدامات لازم را برای اطمینان از دفن مناسب اجساد انجام دهند ، اما بسیاری از خانه های تشییع جنازه خانواده هایی را که خانواده خود را از دست داده اند ، رد می کنند.

پاسخ “بدون مکان”

مگدا مالدونادو ، صاحب یکی از بزرگترین خانه های تدفین در لس آنجلس ، به مطبوعات گفت که صاحبان جدید تشییع جنازه اخیراً حاضر به این کار نشده اند. مالدونادو گفت که تقریباً همه خانه های تشییع جنازه در این ایالت ناکافی هستند ، اگرچه آنها چندین بار بیش از ظرفیت خود کار کرده اند. عضوی از خانواده ات. ” به هرکسی که زنگ بزنید جواب می گیرید که جایی نیست.

افزایش ملاحظات در ژاپن

توکیو ، پایتخت ژاپن و سه کشور در اطراف آن از دولت ژاپن خواسته اند تا با افزایش بیماری ویروس کرونا ، وضعیت اضطراری (OHAL) وضع کند. فرمانداران ایالت های سایتاما ، چیبا و کاناگاوا ، با دور زدن توکیو و منطقه ، در توکیو با نیشیمورا یاسوتوشی ، یکی از اعضای کابینه مسئول اقدامات COVID-19 دیدار کردند. نیشیمورا پس از جلسه گفت: ما به توافق رسیدیم که در شرایط جدی قرار داریم که اعلام وضعیت اضطراری را در نظر می گیرد. فرماندار کلانشهر توکیو اعلام کرد که در آخرین روز سال 2020 در پایتخت برای اولین بار در تاریخ تعداد موارد در روز بیش از هزار و 1337 مورد ثبت شده است.

سرور معروف COVID-19 را ستایش می کند

لری کینگ ، یکی از مشهورترین مجریان تاریخ تلویزیون آمریکا ، COVID-19 را گرفت. گزارش شده است که سرور 87 ساله حدود یک هفته در بیمارستان تحت درمان قرار گرفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید