دوباره بحران مالی در پرسپولیس با بند قرارداد جدید! خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر ، تیم فوتبال پرسپولیس پس از باخت در دربی 96 از پایتخت مقابل استقلال نتوانست به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کند و کارکنان این باشگاه قبل از فصل حدود 10 درصد از قراردادهای فصل جاری را پرداخت کردند. همخوانی داشتن.

با این پول ، سفیدپوشان به 60 درصد از مبلغ قرارداد فصلی فعلی خود رسیده اند ، اما هنوز از وضعیت مالی خود راضی نیستند.

بازیکنان این تیم برای 8 پیروزی اخیر خود در لیگ برتر جایزه دریافت نکرده اند. جوایز هر بازی بین 3 تا 5 میلیون تن در قرارداد هر بازیکن. مبلغی که قابل مقایسه با تازه های ورود همکارانش به استقلال نیست.

بازیکنان پرسپولیس شکایت دارند که جوایز خود را از کارمندان باشگاه دریافت نکرده اند ، در حالی که استقلالی ها برای چهار پیروزی اخیر خود حدود 90 میلیون تومانی دریافت کرده اند.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر نسبت به مشکلات مالی خود معترض هستند و منتظر پرداخت هزینه دیگری برای دریافت جایزه هستند.

مشکلات مالی این باشگاه باعث شده بازیکنانی مانند احمد نورولاهی ، کمال کامیابی نیا ، امید عالیشاه ، وحید امیری و مهدی شیری تمایلی برای تمدید قرارداد ندارند. در همین حال ، محمد حسین کنعانی زادگان نیز زودتر از موعد به الاهلی قطر پیوست تا شاگردان یحیی گل محمدی را در تابستان ترک کند.

بحران تابستانی معمول پرسپولیس که هر ساله در این باشگاه تکرار می شود و مشخص نیست قرمزها در آینده با چه روبرو خواهند شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید