دو تن دیگر از 6 زندانی فراری فلسطینی دستگیر شدند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسرائیل تایم ، صبح امروز شنبه دو نفر دیگر از مجموع 6 زندانی جلبو بازداشت شدند و یکی از دستگیرشدگان ، زکریا الزبیدی ، وابسته به جنبش فتح است.

بر اساس این گزارش ، رژیم صهیونیستی مدعی شد که چهار نفر از شش زندانی فراری را دستگیر کرده و همزمان به جستجوی دو نفر دیگر ادامه داده است. این دو زندانی در نزدیکی منطقه جبل الطارق در شمال سرزمین های اشغالی بازداشت شدند.

پیشتر گزارش شده بود که دو زندانی فراری در النصره دستگیر شده اند. روز گذشته ، الاحبار به نقل از یکی از رهبران تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که مقامات ارشد این سازمان با همکاری رژیم صهیونیستی در یافتن اسرای فراری موافقت کرده اند. این روزنامه خاطرنشان می کند که نمایندگان تشکیلات خودگردان فلسطین معتقدند که تشدید اوضاع در کرانه باختری به هیچ وجه به نفع آنها نیست.

لازم به ذکر است که فرار اسرای فلسطینی واکنش های مختلفی را به دنبال داشت. در همین راستا جنبش جهاد اسلامی تأکید کرد که عملیات فرار از اسرا یک عملیات قهرمانانه بود که ضربه بزرگی به نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی و ضربه محکمی به ارتش و ساختار سیاسی رژیم صهیونیستی اشغالگر بود. رژیم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید