دو جلسه و دو رد اظهارات داور / منتظر شکستن سکوت الکنو! خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر از حضور ولادیمیر آلکنو ، سرمربی تیم ملی والیبال در ایران ، دو نشست خبری برگزار شد که در هر یک از آنها سرمربی تیم ملی والیبال دو حادثه توسط فدراسیون را تکذیب کرد. بودن.

مرد یخی با طلای المپیک در کارنامه نشان داد که چهره او آرام و به دور از احساس در برابر قلب خوب او است. برخلاف ادعای رئیس فدراسیون والیبال او از دعوت فرهاد گائمی به تیم ملی بی اطلاع بود و از طریق رسانه های روسی و صحبت های داور متوجه حضور گائمی در اردوهای ملی شد. اما برخلاف روند غیرحرفه ای فدراسیون ، او از این اقدام غیرحرفه ای چشم پوشی کرد و به فرهاد گائمی در شرکت در اردوها کمک کرد.

حضور گائمی منوط به این شرط بود که در صورت عدم آمادگی وی را برکنار کرده و در صورت آمادگی و مساعدت تیم ملی در لیست قرار دهد.

الکنو که در زمینه های بزرگی مانند المپیک تجربه دارد ، با یک نگاه متوجه آمادگی یا عدم آمادگی بازیکن می شود. او که خبری از او نبود درخواست کرد اردوگاه را ترک کند.

تصمیم آلکنو در حالی گرفته شد که داور مدعی شد فرهاد با دعوت از الکنو به ارتش دعوت شده است! این ادعا به صراحت توسط الكنو رد شد.

این اولین اظهارات غیرواقعی داور نیست که توسط سرمربی تیم رد می شود. که در اولین کنفرانس مطبوعاتی نیز الکنو است وی همچنین قول قاضی را در گفتگو با شهردار انکار کرد. آلکنو معتقد است وعده یک پلتفرم کار شارلاتان ها است.

دو کنفرانس مطبوعاتی و تکذیب دو بیانیه غیرواقعی توسط رئیس فدراسیون اتفاق خوشایندی نیست و س manyالات زیادی را به وجود می آورد.

دو اظهارنظر غلط که حاشیه زیادی برای تیم ملی در آستانه بازی های المپیک ، بزرگترین رویداد ورزشی در جهان دارد. اظهارات دروغین داور در مورد حضور قائمی در اردوی ملی و قولی که به وی داده بود سرانجام باعث شد قائمی در مصاحبه های با مربی تیم ملی حمله تندی کند. علی رغم اقدامات غیرحرفه ای فدراسیون ، الکانو بار دیگر اجازه داده بود که قائمی در اردو باشد تا او را آزمایش کند ، اما قول داوری 100٪ قائمی تفاوت زیادی داشت.

البته بعد از صحبت های قائمی ، داور هم قول قول قائمی را نكرد! اما علیرغم اظهارات صریح آلکنو و رد اظهارات غیرواقعی داور ، اعتماد عمومی به سخنان رئیس فدراسیون والیبال خدشه دار شده است!

تیم ملی والیبال قرار است در اولین بازی خود در المپیک در تاریخ 2 آگوست به مصاف تیم قدرتمند لهستان برود ، اما به دلیل اتهامات دروغ ، دخالت و ایجاد پرواز توسط فدراسیون ، تمرکز تیم ملی مختل شده است. با این حال ، الکنو حق مداخله نداد و درس بزرگی راجع به صداقت را به اعضای فدراسیون داد ، زیرا مربی روسی از کسی نمی ترسد و حقایق را بدون تعارف ، که ممکن است بعد از المپیک گسترش یابد ، ارائه می دهد. حقایقی که گفتن آنها قبل از المپیک مناسب نیست ، تا تیم ملی دیگر رنج نبرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید