دیدار رئیس جمهور آکتاش از آخرین و اولین نوزاد سال بورس نیوز

[ad_1]

شهردار صوفیه آلینور آکتاشدر آخرین ساعات سال 2020 بورسا وی از 112 راهنمای مرکز تماس بازدید کرد. بورسا نمایندگان Emine Yavuz Gözgeç ، Atilla Ödünç ، Vildan Yilmaz Gürel ، رئیس استانی AK داود گورکان ، شهردار Yildirim Oktay Yilmaz و شهردار Alinur Aktaş ، که با بخش های بهداشت ، پلیس و آتش نشانی صحبت کردند. استان ، از منطقه جدید در منطقه مرکزی استقبال می کند. او باقلوا و شکر شاه بلوط ارائه داد.

پس از آن ، آلینور آکتاش ، شهردار شهرداری صوفیه ، از ایست بازرسی پلیس آسملر بازدید کرد و از افسران پلیس مأمور در آنجا بازدید کرد. شهردار آکتاش ، با آرزوی موفقیت برای افسران پلیس مسئول وظیفه خود ، باقلوا را تقدیم کرد و به رانندگان عبوری از ایست بازرسی آب نبات شاه بلوط ارائه داد.

آخرین دقایق سال بورسا شهردار آلینور آکتاش ، که در بیمارستان شهر به سر برد ، بورسا او در اینجا با معاون Emine Yavuz Gozgec و داوور گورکان رئیس استانی AK حزب در اینجا استقبال کرد. مدیر بهداشت استان دکتر Fevzi Yavuzilmaz ، پزشک ارشد بیمارستان شهر دکتر رئیس جمهور آلینور آکتاش ، که به همراه دورسون توپال و مدیریت بیمارستان آمده بود ، اطلاعات مربوط به تحقیقات را دریافت کرد.

بعداً ، رئیس جمهور آکتاش با متخصصان بهداشتی که قهرمانان واقعی دوره همه گیری بودند ، ملاقات کرد و از آنها به خاطر خدماتشان و ارائه بسته های حمایتی ویتامین C تشکر کرد. بعداً رئیس جمهور آکتاش و همراهانش از زوج Sevgul و Ensar Tekin که سومین فرزند به عنوان آخرین فرزندشان ثبت شد که در سال 2020 متولد شد. به زوج Tekin كه فرزندان خود را Ensar نامیدند ، كیت گل و كودك اهدا شد ، در حالی كه Ensar كوچك از شهردار Alinur Aktash و رئیس استان Gurkan طلا دریافت كرد.
در هنگام دیدار رئیس جمهور آکتاش ، اولین نوزاد در سال 2020 متولد شد. زوج وحیده و سمیه آکپینار لذت کودک دوم خود را که آن را اکمل مینا نامیدند ، به همراه شهردار آکتاش تجربه کردند. در حالی که رئیس جمهور آکتاش و معاون گوزگچ لباس های طلایی داشتند ، یک ست گل و کودک به زوج آکپینار اهدا شد.

“پیشرفت های خوبی وجود دارد”

رئیس جمهور آلینور آکتاش گفت که آنها یک سال دیگر را پشت سر گذاشتند و سال جدیدی را آغاز کردند ، گفت که 2021 بورسا“یا برای ترکیه و برای همه بشریت ، و این نمی خواهد بیاورد. رئیس جمهور آکتاش با بیان اینکه از دیدار با متخصصان بهداشت قهرمانان سال 2020 خوشحال هستند ، گفت آنها از آخرین نوزاد سال 2020 ، کودک انسار و اولین نوزاد در سال 2021 مینا استقبال می کنند. شهردار آکتاش با آرزوی زندگی خوب و سالم برای همه نوزادان گفت: “امیدوارم همه فرزندان ما فرزندان خوبی برای خانواده ، میهن و ملت خود باشند. در روزهای اخیر اتفاقات خوبی رخ داده است. ما باید تا آخرین لحظه از قوانین پیروی کنیم. با تلاش متخصصان بهداشت خود ، ما به عنوان یک کشور بر روند کار غلبه خواهیم کرد. از رئیس جمهور ما رجب طیب اردوغان و وزیر بهداشت Fahretin Koca صمیمانه تشکر می کنم. بورسادیدن یک بیمارستان شهری با ساختاری قوی در ترکیه به ما قدرت می بخشد. بهترين ها را برايت آرزو دارم. باشد که پروردگار من سالی سالم و پررونق را برای ما رقم بزند که در آن مشکلات به طور کامل برطرف شود. “

بورسا معاون امینه یاووز گوزگچ برای همه نوزادان تازه متولد شده آرزوی سالهای سالم و مسالمت آمیز را داشت ، و گفت اهمیت بیمارستانهای شهری به ویژه در زمان همه گیری مجدداً درک شده است.

رئیس حزب ولایتی AK داوود گورکان برای سال نو آرزوی موفقیت برای همه بشریت را دارد. گورکان با بیان اینکه کاهش تعداد موارد در روزهای اخیر خوشایند است ، از تیم های پزشکی که در محل کار می کنند نیز تشکر کرد. گورکان گفت که بار دیگر اهمیت سرمایه گذاری های مهم در مراقبت های بهداشتی ، آغاز شده توسط رئیس جمهور رجب طیب اردوغان ، درک شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید