راه اندازی 2 مرکز پیچیده واکسیناسیون توسط بسیج دانشجویی البرز – آژانس مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

جعفر فلاح نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هفته آینده دو مرکز واکسیناسیون دانش آموزی از ناحیه بسیج دانشجویی البرز در مناطق شرقی و غربی کرج با قابلیت های دانش آموزان جهاد گشایش می یابد.

وی بیان کرد: این طرح مطابق فرمایش رهبر معظم انقلاب و ادامه طرح ملی شهید حاج قاسم سلیمانی انجام می شود.

فرمانده ناحیه بسیج دانش آموزی استان البرز با بیان اینکه این دو مرکز در دانشگاه های استان ایجاد می شود ، گفت: در این مرکز واکسیناسیون عمومی جمعیت مورد نظر است که توسط سازمان وزارت بهداشت.

وی با بیان اینکه هزینه کل افتتاح این دو مرکز برای بسیج دانش آموزان البرز است ، خاطرنشان کرد: نیروها و کادر اجرایی از جمله پزشک ، واکسن سازآمبولانس ها و تجهیزات پزشکی وظیفه بسیج دانش آموزان و تهیه واکسن و اعزام ناظران از دانشگاه علوم پزشکی البرز را بر عهده دارند.

فلاح نژاد با اشاره به دیگر اقدامات بسیج دانش آموزان البرز در ماه محرم گفت: بر این اساس 25 هزار بروشور برای مقابله با شیوع بیماری کرونر قلب در همه تخته استان البرز توسط گروه های جهادی بسیج دانشجویی تقسیم شد.

وی خاطرنشان کرد: با راه اندازی برنامه نمایندگی آنلاین ، توسعه یافته توسط جهاد دانشگاهی ، استانهای دیگر مراسم عزاداری دهه اول محرم را در خانه خود تماشا کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید