روز بخیر مبارزه با مدال برنز “سروایی” / وزنه بردار ایرانی حذف شد – آژانس مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر ، یازدهمین روز بازی های المپیک توکیو امروز سه شنبه در مسابقات کشتی ایران دنبال شد که طی آن محمدرضا گرای فرنگی کار وزنه بردار 67 پوندی تیم ملی کشتی ایران با حریفان خود مبارزه کرد.

16:16 حذف علی هاشمی از مسابقات وزنه برداری

رقابتهای وزنه برداری 109 کیلوگرم در المپیک توکیو امشب به پایان رسید و علی هاشمی با پرتاب وزنه های دوضرب از دور رقابت ها کنار رفت. علی هاشمی در یک حرکت رکورد 184 کیلوگرم را ثبت کرد و پنجم شد.

در اولین حرکت او 177 کیلوگرم را بالای سر برد. هاشمی در حرکت دوم پشت وزنه 181 کیلوگرم قرار گرفت که آن را هم بلند کرد. نماینده ایران نیز در حرکت سوم 184 کیلوگرم را مهار کرد.

سیمون مارتیروسیان از ارمنستان رکورد وزنه برداری 195 کیلوگرم را دارد و رکورد المپیک 2 کیلوگرم را شکست.

هاشمی در حرکت دوضرب دو بار سعی کرد وزن 226 کیلوگرم را کنترل کند که ناموفق بود و در حرکت سوم وزن 228 کیلوگرم را انتخاب کرد که اوت را نیز از دست داد. هاشمی در صورت مهار 228 کیلوگرم می توانست به مدال برنز برسد.

در پایان مسابقات اکبر ژورایف وزنه بردار ازبک با مجموع 430 کیلوگرم مدال طلا را از آن خود کرد. مدال نقره به سیمون مارتیروسیان از ارمنستان با مجموع 423 کیلوگرم رسید و آرتور پلسنیکس لتونیایی با 410 کیلوگرم مدال برنز را از آن خود کرد.

روز بخیر در مبارزه با دومین مدال ایران /

16:03 اولین مدال برنز ایران به دست آمد

محمدهادی سروی ، وزنه بردار ملی 97 کیلوگرم ، از تیم کشتی ایران در مقدماتی المپیک توکیو ، با آروی ساوولینن فنلاندی رقابت کرد که 9-2 پیروز شد و به مدال برنز رسید.

روز گذشته محمد هادی سراوی در دور اول آدام بودجملین الجزایری را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد و در دور بعد کریل میلوف بلغاری را با نتیجه 6 بر صفر شکست داد تا راهی مرحله نیمه نهایی شود. ساروی در نیمه نهایی با نتیجه 4 بر یک مقابل آرتور الکسانیان از ارمنستان شکست خورد و راهی پلی آف شد.

15:14 مدال برنز ایران باخت

محمد علیگرای امروز در المپیک توکیو در وزن 77 کیلوگرم با شوهی یابیکو از ژاپن رقابت می کند ، جایی که وی با نتیجه 13 بر 3 شکست خورد و پنجم شد.

دیروز در دور اول ، گرایس با نتیجه 3 بر 3 هوسانیس پنا فلورس کوبایی را شکست داد و در دور دوم با نتیجه 5 بر 5 بوجو استارسوویچ از کرواسی را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.

در نیمه نهایی ، او با تاماس لورینچ مجارستانی ، قهرمان جهان و دارنده مدال نقره المپیک ، روبرو شد که با نتیجه 6 بر 5 شکست خورد و راهی مرحله مقدماتی شد.

روز خوب مبارزه با مدال دوم /

13:56 به فینال صعود کنید و دومین مدال را نهایی کنید

محمدرضا گرایی نماینده ایران در دسته 67 کیلوگرم امروز در مرحله نیمه نهایی المپیک توکیو به مصاف زویزه گرجستانی می رود. گری در این دیدار با نتیجه 6 بر یک پیروز شد و راهی فینال شد.

صبح امروز پس از استراحت در دور اول ، فرانسوی کشورمان در دور دوم هورتا از کلمبیا را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد و در دور بعد نیز استابلر از آلمان را با نتیجه 5 بر 5 شکست داد.

۰۹:۲۱ غلامرضا محمدی: کشتی گیران آزاد آماده حضور در المپیک هستند

گلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: وضعیت بچه ها بسیار خوب است. امروز تمرین داشتیم قرعه کشی امروز انجام می شود. ما آماده شرکت در مسابقات هستیم.

وی تاکید کرد: قرعه کشی حسن یزدانی و رضا اطری برای فردا تعیین می شود و امیدوارم آنها نشان دهند که چه کاری می توانند انجام دهند.

محمدی گفت: بچه ها سخت کار می کنند و امیدوارم نتیجه خوبی بگیرند. ما آماده شرکت در المپیک هستیم و امیدوارم بچه های مبارز روی تشک باشند.

۰۹:۱۸ جازینی: مبارزه با بی عدالتی به نفع مبارزه ایران پایان یافت

رسول جازینی ، مربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در مورد عملکرد محمدرضا گرای و خروج او از مرحله نیمه نهایی گفت: و توانایی ها. “

وی ادامه داد: در داوری دیروز نیز بارها شاهد این موضوع بودیم که باعث شد ملی گرایان ما نتوانند به حقوق خود برسند ، اما ارتدوکس بدون توجه به وضعیت داوری ، کار را در برابر این قهرمان مشهور جهان انجام داد.

جهت گیری از سد یک رقیب معروف آلمانی گذشت / به نیمه نهایی صعود کرد

۰۹:۱۵ جهت گیری: قول می دهم تمام تلاش خود را انجام دهم

محمدرضا گرای پس از رسیدن به مرحله نهایی گفت: حریف آلمانی من قهرمان جهان بود و می دانستم که مقابل او کار سختی دارم اما موفق شدم او را شکست دهم.

این کشتی گیر در قسمت دیگری از صحبت های خود به اولین مسابقه خود اشاره کرد و گفت: صبح با یک کشتی گیر کلمبیایی که بدن بسیار بدی داشت مبارزه می کردم که موفق شدم بر آن غلبه کنم.

تیم ملی ایران ادامه داد: بعد از حریف آلمانی باید با کشتی گیر گرجستانی رقابت کنم تا به فینال بروم. البته من قبلاً یک بار کشتی گیر گرجستانی را شکست داده ام و امیدوارم امشب هم به همین نتیجه دست پیدا کنم و به فینال برسم.

گرای در پاسخ به این س ifال که آیا انتظار می رفت شکست محمد علی (برادرش) دیروز بر عملکرد وی تأثیر بگذارد ، گفت: من اهداف خود را دارم. درست است که وقتی محمدعلی باخت بسیار ناراحت شدم ، اما این نباید من را ناراحت کند. من اجازه ندادم این نتیجه ذهنم را خراب کند.

کشتی گیر 67 پوندی تیم ملی ایران کار خود را اینگونه به پایان رساند: انشاءالله بعدازظهر حریف خود را شکست داده و به فینال می رسم. قول می دهم تمام تلاشم را بکنم و هیچ چیز را به شانس واگذار نکنم.

08:41 جهت گیری از سد یک رقیب معروف آلمانی عبور کرد / به نیمه نهایی رسید

پس از استراحت در دور اول ، محمدرضا گرای در دور دوم مقابل هورتا کلمبیا به میدان رفت و با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید. در کشتی بعدی ، گرای به مصاف استابلر قهرمان جهان از آلمان می رود که حریف خود را با نتیجه 5 بر 5 شکست می دهد. با این پیروزی نماینده کشورمان به نیمه نهایی رسید. در این مرحله وی با زویزه از گرجستان روبرو می شود.

جهت گیری از سد یک رقیب معروف آلمانی گذشت / به نیمه نهایی صعود کرد

07:12 محمدرضا گرای در گام اول برنده شد

پس از استراحت در دور اول ، محمدرضا گرای در دور دوم مقابل هورتا کلمبیا به میدان رفت و با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید. او با این پیروزی در دور سوم ، با برنده مسابقه بین قهرمان جهان استابلر از آلمان و Drum Nemes از صربستان مبارزه می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید