سخنرانی عمر Elabdelawi از اخبار فاتح تریم بورسا

[ad_1]

گالاتاسرایفوتبالیست نروژی عمر Elabdelawiدر جریان انفجار آتش بازی در جشن سال نو مجروح شد. مربی گالاتاسرای فاتح تریماو به ملاقات عمر در بیمارستان آمد. تریم بعد از دیدار اظهاراتی را به مطبوعات ارائه داد.

تریم با بیان اینکه عمر بازیکن بسیار مهمی است ، گفت: “من دیشب با بچه ها و عبدالرحیم بیگ اینجا بودم. گذشته بزرگ را بردار. خدا جان تو را حفظ کند. او بازیکنی است که ما به او اهمیت زیادی می دهیم. او همیشه در زمین و زمین است. چیزهای زیادی برای ما. کمی دوباره با او ملاقات کردم. همچنین همه احساسات و افکارم را با او در میان گذاشتم. هر دو کمی احساساتی شدیم. باشگاه گالاتاسرای و هر کاری از دست ما بر می آید انجام خواهیم داد این یک بدبختی بزرگ است ، اما ما در زندگی با این حوادث روبرو خواهیم شد. شما مجبور نیستید از هر نظر متفاوت به واقعه نگاه کنید. دیروز ما باید 2020 و 2021 را در بیمارستان سپری کنیم. همه احساس یکسان دارند یک رویکرد دوست داشتنی آرزوی صادقانه ما را برآورده می کند. همچنین به عمر کمک اخلاقی می کند. او در حال حاضر از این مسئله آگاه است. من معتقدم که تجزیه و تحلیل در چند روز ، برخی آزمایشات توسط پزشکان در چند روز به نفع او کار می کند. بدن قدرتمند ، فرزند ایمان ، خداوند به ما کمک کند آتش به همه. امیدوارم هرچه زودتر سالم باشد. بازیکن کهکشانی ها نمی خواهد در جایی شکست بخورد ، اما در چنین اتفاقی نمی گوید “به بدبختی نگاه کن بازیکن ما کم شده”. برای ما ، سلامت انسان از هر موفقیت ، هر رتبه ای مهمتر است. برای بازیابی سلامتی کافی است. دلم برایش تنگ شده است. یا نه برای چیز دیگری. وی گفت: “دیروز هیچ یک از ما خوب نیستیم.”

فاتح تریم در پاسخ به این س howال که احساس شما نسبت به مصدومیت ها و اتفاقات ناگواری که اخیراً بازیکنان تجربه کرده اند ، گفت: “روحیه من باید خوب باشد. اما من چنین درکی دارم. هر اتفاقی که می افتد قطعاً بدتر است. ما باید متشکرم ، ما نباید عصیان کنیم. چون دیروز اوضاع بدتر بود؟ وجود داشت. ما باید به آن رضایت دهیم. یا پای Emre دو بار از همان محل شکسته شد. Muslera سوم. این را می توان گفت. فکر می کنم همان چیزی که برای بازیکنان خودم یا سایر بازیکنان در زندگی من و مشکلات خانواده ام وجود دارد ، من باید قدردان آن باشم لحظه ای برای شکست دادن حال حاضر ما ابتدا باید با آن کنار بیاییم این اضطراب و غم و اندوه مردم را به مکان های بد سوق می دهد از نظر اخلاقی ، به همین دلیل است که من همیشه از این منظر به آن نگاه می کنم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید