سلامت روان قاتل پینار سالم به اثبات رسید

[ad_1]

در گزارشی که بیمارستان مانیسا برای سلامت روان و بیماریها در تاریخ 26 دسامبر سال 2020 صادر کرد ، وی می تواند معنای قانونی و عواقبی را که علیه جرم “قتل با ایجاد احساسات هیولا یا شکنجه” مرتکب شده بود ، توضیح دهد که در تاریخ 16 ژوئیه سال 2020 مرتکب شده اند ، و سطح اطلاعاتی که توانایی او را برای هدایت رفتار کاهش می دهد یا از بین می برد. هیچ بیماری وجود ندارد گفته شد که مسئولیت کیفری کامل است. “

“ممکن است او هنگام زندگی سوخته باشد”
پینار گولتکین‘بر جمال متین آوچی در شهادت قاتل آمده است که وی در 16 ژوئیه در تاکستان فلات کاراباگلار واقع در منطقه منتشه غرق شد و پس از آن جسد را در یک بشکه قرار دادند و سپس سوزاندند و روی آن ریختند.

سومین دادگاه عالی جنایی ، موگلا ، از شورای تخصصی پزشکی قانونی وزارت دادگستری در مورد زمان مرگ پینار گلتکین و اینکه آیا وی در طول زندگی سوزانده شده است نظر خواست.

در یک مقاله نظری که توسط کمیته تخصصی پزشکی قانونی 1 تهیه شده است ، “مرگ یک شخص ممکن است در نتیجه خفگی مکانیکی به دلیل فشرده سازی گردن رخ داده باشد یا مرگ ممکن است به دلیل سوزش صورت در حالی که زنده بوده است پس از عمل. از نظر فشرده سازی گردن ، نمی توان بین این مکانیزم ها و داده های فعلی تبعیض پزشکی ایجاد کرد. می توان در نظر گرفت که زمان مرگ نمی تواند از داده های موجود شناخته شود زیرا این واقعیت است که تا حد زیادی سوخته است و بافت های نرم از بین نمی روند. تا حد زیادی کشف شده است “.

جلسه دوم دادرسی در 4 ژانویه
جلسه دوم دادرسی درباره قتل پینار گولتکین در تاریخ 4 ژانویه برگزار می شود. قبل از جلسه دادگاه ، که در ساعت 13:30 آغاز خواهد شد ، وکیل خانواده پینار گلتکین ، دکتر انتظار می رود ریزان اپیوزدمیر در ساعت 12.30 در دادگاه موگلا بیانیه دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید