شباهت به مهاجم بتمن؟ اخبار از بورسا

[ad_1]

تهیه شده توسط Mehmet Yiğit Alp و کارگردانی Veli’elik ‘حمله کنندهاز طرف دیگر این سریال به خصوص با صحنه های اکشن در قسمت اول توجهات را به خود جلب کرد. بعد از عکس های سریال Akıncı ، نظرات منفی زیادی انجام شد. با این حال ، برخلاف انتظار ، Akıncı موفق شد کانال و تهیه کنندگان را با رتبه بندی خود راضی کند. اگرچه نظرات زیادی در مورد این سریال داده شد ، اما جالب بود که بینندگان این سریال را دوست داشتند. اگرچه ثبت صحنه های اکشن در تولیدات ابرقهرمانی کار سختی است ، اما بهترین ژانری که می گیرید با تولیدات هالیوود مقایسه می شود. بر خلاف انتظار ، Akıncı با صحنه های اکشن موفق می شود.

انتقاد منفی از Akıncı

کانون توجه منتقدان این مجموعه لباس لباس بود.شباهت آکینچی به بتمن که برای مخفی نگه داشتن هویت خود لباس دیگری پوشیده بود ، مورد انتقاد قرار گرفت. بعلاوه ، اگرچه این کانال و تهیه کنندگان از رتبه بندی راضی بودند ، اما در آن شب او نتوانست در میان 10 زانوی بالای رکوردها وارد شود.

Akıncı یک شب اثر خود را برجای گذاشت

قسمت اول Akıncı با علاقه زیادی تماشا شد. امشب ، آکینچی با حاضران دیدار کرد. شخصیت Akıncı با بازی krükrü Özyıldız ، از آرامگاه فاتح سلطان محمد خان بازدید کرد. در آن لحظات ، سخنان آكینچی “من از شهر سلطانم تا آخرین قطره خون دفاع خواهم كرد …” در رسانه های اجتماعی اثری از خود برجای گذاشت.

تم آکینجی

فاتح یک معلم تاریخ ایده آلیست ، زیبا و صادق است. روزی که او از دانشگاه فارغ التحصیل شد ، اورهان ، که می گفت همکار پدرش است ، پیش او حاضر شد و حقایق تاریخ خانوادگی خود را که هرگز نمی دانست برای فاتح توضیح داد. پدر فاتح “Akıncı Bey” از اصالت عثمانی بود و در یک سو assass قصد کشته شد. این وظیفه مقدس که قرنها به طول انجامیده است ، اکنون نیز ادامه خواهد یافت. در طول سالها ، فاتح با کمک اورهان آموزش دید و علیه همه سازمانهای جنایتکار که کشورش را تهدید می کرد جنگ کرد. او در حالی که تاریخ را با درک فوق العاده ای از آموزش در طول روز تدریس می کند ، نقش Akıncı را بر عهده می گیرد و هویت واقعی خود را با نقابی که شب می پوشد پنهان می کند. او با عملیات خود روز به روز قهرمان مردم می شود.

نیروهای تاریک که از عملیات آکینچی آسیب زیادی دیده بودند ، برای از بین بردن وی وارد عمل شدند. در همین حال ، نیروهای امنیتی آکینچی را که از پشتیبانی عمومی قوی برخوردار است و به تنهایی سعی در برقراری عدالت دارند ، دنبال می کنند. نرگیس روزنامه نگار موفقی است که سالها تلاش کرده هویت واقعی آکینچی را فاش کند. مهاجم او زندگی نرگس را نجات می دهد ، که در یک مأموریت با او روبرو می شود. وقتی فهمیدند که خانه اجاره شده توسط نرگیس متعلق به خانواده فاتح است ، این دو دوباره مسیرهای متقاطع را طی می کنند. كونایت ، افسر عملیات ویژه ، كه در پی آكینچی بود ، سالها پیش عاشق نرگیس شد ، اما نتوانست برای عشقش بازگشتی پیدا كند. در این روند ، چیزی وجود دارد که فاتح نمی داند ، نزدیکتر و نزدیکتر به نرگس. پدر نرگس ، Cevdet ، یکی از کسانی است که مسئول همه این شرورها در سراسر کشور است. در حالی که همه این اتفاقات می افتد ، آکینچی تلاش خواهد کرد تا از کشور خود دفاع کند ، از یک طرف برای انتقام پدرش از یک سو بجنگد و برای عشق غیر ممکن دور شود.

آیا توجه مورد انتظار AKINCI که روز دوشنبه 4 ژانویه دوباره روی صفحه نمایش دیدیم ، جلب خواهد شد؟ این را در روزهای آینده خواهیم دید …

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید