شورای ستاد فنی برای دستیابی به عراق / هدف اول این مشکل را حل می کند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

[ad_1]

پرویز مظلومی در مصاحبه با مهر با ابراز خوشحالی از پیروزی تیم ملی مقابل بحرین و در مورد دیدار قاطع پیش رو اظهار داشت: “ما باید بپذیریم که تیم عراق بسیار سخت تر از بحرین است.” هنوز ضعف هایی در تیم ملی وجود دارد که باید هرچه سریعتر رفع شود.

وی ادامه داد: من نمی خواهم در کار کادر فنی دخالت کنم اما برای بازی با عراق باید بیشتر مراقب تیم باشیم. حفاظت ما باید تغییر کند. ما باید هماهنگ تر و بهتر بازی کنیم ، زیرا عراق شرایط مشابهی با ما دارد. او بازی های بدنی انجام می دهد و از توانایی های خود به خوبی استفاده می کند. بنابراین باید عملکرد خوبی داشته باشیم. در دیدار برابر عراق باید اولین گل را به ثمر برسانیم. زدن گل به عراق سر این تیم را می شکند و ما را به مرحله بعد می رساند.

پرویز مظلومی ادامه داد: درست است که اکنون تمام تمرکز ما روی بازی با عراق است ، اما باید بدانیم که وقتی به مرحله بعد می رسیم ، شرایط با الان فرق خواهد کرد. تیم ها بسیار قدرتمندتر از بحرین و عراق خواهند بود. باید مقدمات خوبی را فراهم کنیم تا در صورت صعود به مرحله بعد بتوانیم بر حریفان خود غلبه کنیم و به جام جهانی صعود کنیم.

وی در پاسخ به این س ifال که آیا برخی می گویند اسکوچیچ نقشی در پیروزی ایران بر بحرین نداشته است ، گفت: من نمی فهمم چه گفته می شود. اسکوچیچ مورد انتقاد قرار گرفته است ، اما این دلیل نمی شود او را چیزی بنامیم. تغییراتی که وی ایجاد کرد باعث موفقیت تیم ما شد. او و همکارانش برای موفقیت تیم ملی همه تلاش خود را می کنند اما متأسفانه این یک مشکل بزرگ در فوتبال ما است. وقتی تیم برنده می شود ، آنها می گویند بازیکنان برنده شده اند ، اما وقتی تیم برنده نمی شود ، می گویند مربی باعث باخت شد. این تفکر باید تغییر کند. مربی هر تیمی ، چه ملی و چه باشگاهی ، همه کارها را برای موفقیت تیمش انجام می دهد تا اعتماد او زیر سوال نرود.

سرمربی سابق استقلال در پایان گفت: جهنم ، کسانی که تیم ملی ما را در بازی با عراق و بحرین شکست دادند و اکنون در دور برگشت باید استرس و اضطراب داشته باشیم تا ببینیم آیا می توانیم به مرحله بعدی یا نه. وی افزود: خیر ، اما من معتقدم با همه این سختی هایی كه در مرحله نخست برای تیم ملی به وجود آمده ، آنقدر بازیکنان خوب داریم كه عراق را شکست داده و به مرحله بعد می رویم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید