عربستان بار دیگر میزبان تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود! خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر ، تا مرحله هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در یک بازی در ماه سپتامبر برگزار می شود و AFC هنوز جزئیات مرحله یک چهارم نهایی را مشخص می کند. نهایی و محل این مراحل را مشخص نکرد.

در مرحله هشتم نهایی و در منطقه غرب آسیا ، پرسپولیس ایران مهمان استقلال تاجیکستان است ، تراکتور ایران در قطر النصر عربستان است و استقلال ایران به میزبانی الهلال عربستان در امارات برگزار می شود.

در این مرحله ، AFC در حال اجرای قانون عدم حضور تیم های ایرانی و سعودی در قلمرو تیم های دیگر است از همین رو استقلال به جای بازی در ورزشگاه آزادی مجبور به بازی در ورزشگاه شد الوسل امارات را انتخاب کنید.

در همین حال ، AFC قصد دارد مجددا قانونی را برای تبعیض علیه ایران و عربستان در لیگ قهرمانان AFC وضع کند.

روزنامه “ریاضیاتدر بیانیه عربستان سعودی آمده است: “کمیته مسابقات AFC برای تصویب برنامه میزبانی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی تلاش می کند.” نهایی حتي با وجود تيم هاي ايراني هم اين موضوع مطرح نيست. منابع خبری توضیح دادند که در صورت تصویب این طرح ، به معنای ادامه تصمیم کمیسیون در سال 2016 است. بر اساس این مسابقات بین تیم ها و باشگاه ها سعودی “و ایرانی ها در قلمرو بی طرف رفتار می کنند.”

عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد 2021 آسیا میزبان سه گروه استقلال تهران و فولاد خوزستان ایران بود. AFC تصمیم گرفت میزبان این مسابقه باشد 2016 او می دانست که یک استثنا است ، زیرا می دانست مراحل یک ربع است نهایی و نصف نهایی همچنین به صورت متمرکز انجام می شود. به گفته منابع ، کمیته بازی های آسیایی به زودی درباره تصمیم جدید خود ، اما وضعیت دیدارهای تیم های عربستان و ایران در مرحله هشتم رای گیری می کند. نهایی “این تغییر نمی کند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید