دسته‌بندی نشده

عملیات قاچاق مواد مخدر و اسلحه در بورس نیوز


با توجه به اطلاعات دریافت شده ، اینگل به عنوان بخشی از تلاش مشترک برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر و اسلحه ، تیم های جرایم مواد مخدر و مدیریت گروه KOM در پی گزارش هایی که HY در حال فروش مواد مخدر و اسلحه در خانه شخصی به نام HY در منطقه Erturulgazi بود ، آدرس مورد نظر را گرفتند. در همین حال Ü.T. فرد مذکور دستگیر شد ، 1.09 گرم ماده مت آمفتامین در جستجوی فرد کشف و ضبط شد.

در حالی که مشخص شد این ماده از شخصی به نام HY گرفته شده است ، شخصی به نام MG که به همان آدرس آمده بود ، دستگیر و در بازرسی از فرد 8.10 گرم ماده مت آمفتامین کشف و ضبط شد. همچنین مشخص شد MG این وسایل را از شخصی به نام HY گرفته است.

مواد مخدر و اسلحه کشف و ضبط شده
سپس به محل سکونت شخصی به نام HY عمل برگزار شد. در این عملیات افرادی به نام های YK ، ACA و HY بازداشت شدند. در جستجوی خانه ، 3 مقیاس دقیق بر اساس کار ، در مجموع 58.45 گرم مت آمفتامین در 1 بسته و 7 محل فروش ، فویل های مورد استفاده در بسته بندی داروها ، 760 TL پول تخمین زده شده از فروش داروها به دست آمده است ، 1 اسلحه با پمپ ، 5 جای خالی در مرحله ساخت تپانچه ، مواد مختلفی که در ساخت سلاح و باز کردن لوله استفاده می شود ، 15 فشنگ 7.65 میلی متر ضبط شده ، 8 مجله ، 12 چشمه اجرایی و پر کردن ، 4 مکانیزم حلقه ، 8 محرک

2 نفر دستگیر شدند
3 نفر به نام ÜT ، YK ، ACA پس از شهادت آزاد شدند ، در حالی که این اقدام به دلیل سو abuse مصرف مواد مخدر انجام شده بود. افرادی به نام های HY و MG به جرم قاچاق مواد مخدر و اسلحه دستگیر شدند. دو نفر توسط دادگاهی که به آنها ارجاع شده بود دستگیر شدند. بورسا او را به زندان بسته فرستادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *