عملیات قاچاق مواد مخدر و اسلحه در بورس نیوز

[ad_1]

با توجه به اطلاعات دریافت شده ، اینگل به عنوان بخشی از تلاش مشترک برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر و اسلحه ، تیم های جرایم مواد مخدر و مدیریت گروه KOM در پی گزارش هایی که HY در حال فروش مواد مخدر و اسلحه در خانه شخصی به نام HY در منطقه Erturulgazi بود ، آدرس مورد نظر را گرفتند. در همین حال Ü.T. فرد مذکور دستگیر شد ، 1.09 گرم ماده مت آمفتامین در جستجوی فرد کشف و ضبط شد.

در حالی که مشخص شد این ماده از شخصی به نام HY گرفته شده است ، شخصی به نام MG که به همان آدرس آمده بود ، دستگیر و در بازرسی از فرد 8.10 گرم ماده مت آمفتامین کشف و ضبط شد. همچنین مشخص شد MG این وسایل را از شخصی به نام HY گرفته است.

مواد مخدر و اسلحه کشف و ضبط شده
سپس به محل سکونت شخصی به نام HY عمل برگزار شد. در این عملیات افرادی به نام های YK ، ACA و HY بازداشت شدند. در جستجوی خانه ، 3 مقیاس دقیق بر اساس کار ، در مجموع 58.45 گرم مت آمفتامین در 1 بسته و 7 محل فروش ، فویل های مورد استفاده در بسته بندی داروها ، 760 TL پول تخمین زده شده از فروش داروها به دست آمده است ، 1 اسلحه با پمپ ، 5 جای خالی در مرحله ساخت تپانچه ، مواد مختلفی که در ساخت سلاح و باز کردن لوله استفاده می شود ، 15 فشنگ 7.65 میلی متر ضبط شده ، 8 مجله ، 12 چشمه اجرایی و پر کردن ، 4 مکانیزم حلقه ، 8 محرک

2 نفر دستگیر شدند
3 نفر به نام ÜT ، YK ، ACA پس از شهادت آزاد شدند ، در حالی که این اقدام به دلیل سو abuse مصرف مواد مخدر انجام شده بود. افرادی به نام های HY و MG به جرم قاچاق مواد مخدر و اسلحه دستگیر شدند. دو نفر توسط دادگاهی که به آنها ارجاع شده بود دستگیر شدند. بورسا او را به زندان بسته فرستادند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید