قرارداد 2 ساله هافبک پرسپولیس با الاهلی / نورالهی به امارات می رسد-آژانس مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر ، برنامه الشریعه الریاضیه که از شبکه تلویزیونی امارات ابوظبی الریاضیه پخش می شود ، شب گذشته در خبری ویژه گفت احمد نورالهی هافبک پرسپولیس با شباب العلی به توافق رسیده است. از امارات متحده عربی

به گفته مجری این برنامه ، قرارداد نورالهی با شباب الاهلی دو ساله خواهد بود.

قرارداد 2 ساله هافبک پرسپولیس با الاهلی / نوراللهی به امارات می رسد

در سال 1392 ، امارات در تصمیمی سیاسی نامی اشتباه به لیگ فوتبال خود اضافه کرد و این تصمیم تغییر بزرگی در سرنوشت بازیکنان ایران ایجاد کرد. فدراسیون فوتبال ایران با افزودن یک نام اشتباه به لیگ امارات ، حضور بازیکنان کشورمان در امارات را ممنوع کرد و همین امر باعث شد امارات که یکی از مقاصد جذاب فوتبالیست های ایرانی بود ، کاملاً از اهداف خود خارج شود.

در آن زمان ، محمدرضا حلتبری ، بازیکن سابق تیم ملی ، به تیم عجمان در امارات پیوسته بود ، اما با تغییر نام لیگ امارات ، حرکتها در ایران باعث جدایی وی از عجمان شد و سر و صدای زیادی در فوتبال کشورمان ایجاد کرد. به

حلتبری پس از کشمکش های فراوان و با کمک فدراسیون فوتبال ایران ، سرانجام قرارداد خود را با عجمان فسخ کرد و به پرسپولیس پیوست.

امارات امسال نام لیگ فوتبال خود را تغییر داد. حامی جدید لیگ فوتبال کشور شرکت نفتی در ابوظبی (ادنوک) خواهد بود و حذف نام جعلی زمینه حضور بازیکنان ایرانی در امارات را فراهم می کند.

بنابراین ، اگر حضور نوراللهی در شباب الاهلی امارات تأیید شود ، او به عنوان اولین بازیکن ایرانی تبدیل به قرارداد حرفه ای مجدد با امارات در هشت سال اخیر می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید