محدودیت ها از فاجعه بزرگ بورسا نیوز جلوگیری کرد

[ad_1]

رویداد ، مرکز رعد و برق این اتفاق در منطقه Kazımkarabekir رخ داد. طبق اطلاعات دریافتی ، این محدودیت در شب اعمال می شود جنوب دیوار محل کار در حال ساخت تخریب شد. شهروندانی که صدای ریزش دیوار را شنیدند لحظه های ترس را تجربه کردند.
پس از اطلاع شهروندان ، پلیس و آتش نشانان به محل اعزام شدند.

اگرچه در این حادثه هیچ کس آسیب ندید ، اما ماشین با 36 پلاک AG 090 متعلق به Mesut Ozer خسارت مادی وارد کرد. شهروندان گفتند که 2 سال پیش بخشی از محل ساخت و ساز تخریب شد ، اما آن را به همین صورت ترک کردند. وی گفت: تصمیم برای سقوط گرفته شده بود ، اما مدت زیادی بود که این کار انجام نشده بود.

در این مدت نبودن در خیابان از وقوع این حادثه جلوگیری شد

صاحب وسیله نقلیه ، مسوت یوزر گفت: “دیوار ساختمان به دلیل لودوس بر روی خودرو فرو ریخت ، این ساختمان قبلاً باید تخریب می شد و تصمیم به تخریب آن وجود دارد. آنها ساختمان را ویران نکردند و اکنون این ساختمان بر روی ما ویران شده است. “من پس از سر و صدا از خانه خارج شدم ، وسیله نقلیه قبلاً پرده ای شده ، شیشه عقب منفجر شده ، سقف خراب شده است.”
همسایه او گوخان گفت: “ممکن است اینجا کودکی باشد ، مردم نیز از اینجا عبور می کنند ، آنها از آن استفاده می کنند.

به عبارت دیگر ، از دست دادن جان در اینجا نتیجه سهل انگاری بزرگ خواهد بود. بچه های کوچکی در این محله وجود دارند ، آنها در طول روز در اطراف این ساختمان بازی می کنند ، ساختمان در اطراف باز است ، ممکن است در روز سقوط کند ، کودکان می میرند. کودکان به صورت جمعی بازی می کنند ، بنابراین این یک فاجعه بزرگ شد. ماشین مهم نیست ، محصول مهم است. اما اگر تلفات جانی در پی داشت ، چه کسی می تواند آن را توضیح دهد.

این دیوار در اینجا کاملاً خراب شده و روی شما منفجر خواهد شد ، تصور کنید از اینجا رد می شوید. خوشبختانه ، این حوالی ساعت 00.30 اتفاق می افتد. بگذارید بگوییم عصر ما را نجات داد. مهم نیست که این ملک آسیب دیده باشد ، اما به لطف مقررات منع رفت و آمد از خسارات جانی جلوگیری شد ، زیرا این مکان مکانی مستعمل است ، مردم می روند و می آیند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید