مراسمی برای پلیس شهید برگزار شد

[ad_1]

یالوواامانت اوغلو که در تلاش برای فرار در سایت برنامه بزرگراه بورسا کیرازلی ، سانای سایتزی ، مورد اصابت اتومبیل قرار گرفت ، در بیمارستانی که به آنجا منتقل شده بود درگذشت. مراسمی برای این افسر پلیس در یالووا برگزار شد. در این مراسم استاندار معمر ارول ، فرمانده پادگان دریادار سمیح اوزنگوچ ، سرهنگ مصطفی باکپسینار فرمانده ژاندارمری استان و نمایندگان احزاب سیاسی حضور داشتند.

پیکر شهید توسط کاروان بیمارستان دولتی یالووا به باغ فرمانداری یالووا منتقل شد. در مراسمی که در اینجا برگزار شد ، همسر عذاب آور شهید ، عایشه امانتو اوغلو ، مادرش زهرا و پدرش نکاتی امانتو اوغلو به سختی مقاومت کردند.

احمد هاکان فندیک ، شهردار استان یالووا در سخنرانی خود اظهار داشت كه مصطفی امانتو اوغلو هنگام انجام وظیفه خود به طور قهرمانانه كشته شد و گفت: “امروز ما اینجا هستیم تا آخرین وظیفه خود را در قبال شهید عزیزمان كه جان خود را از دست داده است ، خدمت كنیم.

به همین مناسبت ، برای همه شهدای ما که جان خود را از دست داده اند ، در خدمت به تمامیت غیر قابل تقسیم میهن ، صلح و امنیت ملت ، به ویژه شهید عزیز ما مصطفی اماناتوغلو ، رحمت الهی مسئلت می نمایم و به خانواده های داغدار آنها تسلیت و صبر می گویم. و سازمان ما

پس از مراسمی که در آن قرآن و دعا خوانده شد ، مراسم تشییع جنازه شهید به منطقه Kocaeli Kandıra ارسال شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید