مسیر قهرمانی تخت جمشید به دست آژانس تبریزی ها افتاد – مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر ، تیم فوتبال پرسپولیس در سه هفته مانده به پایان فصل جاری لیگ برتر با 58 امتیاز در راس جدول است تا بیشترین شانس را برای پنجمین قهرمانی متوالی خود داشته باشد.

حالا پس از برگزاری دربی پایتخت در جام حذفی ، پرسپولیس به تبریز می رود تا آخرین دیدار خارج از خانه خود در این فصل مقابل ماشین سازی را انجام دهد. این تیم پس از بازی به تهران باز می گردد تا با یک نماینده دیگر آذربایجان شرقی در ورزشگاه آزادی دیدار کند.

تراکتور تبریز که امیدهای خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده را با پیروزی مقابل سیرجان گل گهر حفظ کرد ، سخت ترین دیدار پرسپولیس در سه هفته آخر لیگ برتر است.

یحیی گل محمدی ، سرمربی پرسپولیس در تلاش است تا قهرمانی خود را با این تیم تکرار کند ، اما او راهی جز بردن نمایندگان فوتبال تبریز برای صعود به جام ندارد. سد بزرگی که اگر سرخپوشان از آن چشم پوشی کنند ، با سبقت از سپاهان اصفهان برای رسیدن به بالای جدول همراه است.

با از دست دادن جام حذفی پس از شکست مقابل استقلال ، همه امیدهای پرسپولیس و یحیی گل محمدی به لیگ برتر برای فتح دومین جام خود در این فصل (بعد از سوپرجام) و پنجمین قهرمانی پیاپی لیگ برتر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید