مشکل زباله در مناطق کوهستانی بورسا تاریخ بورس نیوز است

[ad_1]

بورساشهرداری استولیچنا با هدف ایجاد یک شهر قابل سکونت بیشتر با اولویت بندی زیرساخت ها و سرمایه گذاری های زیست محیطی ، پیشرفت چشمگیری در بهبود مناطق ذخیره زباله های وحشی در مناطق داشته است. شهرداری پایتخت ، که 25 مورد از 29 محل تخلیه غیرقانونی بورسا را ​​بسته و سایت مهم زیست محیطی را در این مناطق از بین برد ، کارهایی را که برای حل مشکل در مناطق اورهانلی ، هارمانچیک ، بویوکورهان و کلس آغاز کرده بود ، به پایان رسانده است. اطلاعات مقامات در مورد کار با شهردار صوفیه آلینور آکتاش ، شهردار اورهانلی علی ایکورت و رئیس حزب منطقه AK اورهانلی رمضان تورهان ، که از “ایستگاه انتقال مواد زائد جامد” ساخته شده در منطقه اورهانلی برای انتقال زباله بازدید کردند از این محلات به محل دفن زباله به روشی سالم. آنها گرفتند.
“در مارس 2021 در حال اجرا است.”

آلینور آکتاش ، شهردار شهرداری بورسا ، گفت که آنها فعالیت های زیربنایی و روبنایی مهمی را در 17 منطقه بورسا انجام داده اند و گفت که آنها با همکاری شهرداری اورهانلی در حال کار بر روی “ایستگاه انتقال مواد زائد جامد” هستند. شهردار آکتاش با تأکید بر اینکه یکی از شاخص های مهم در توسعه یک شهر دفع سالم زباله است ، گفت که تفکیک زباله و افزودن آن به اقتصاد با استفاده از ایستگاه انتقال آسان تر خواهد شد. شهردار آکتاش با یادآوری اینکه مناقصه ایستگاه حمل و نقل مواد زائد جامد ساخته شده در Orhanelli Gazipasha Mahalesi و Keles Kirazli در آگوست سال گذشته برگزار شد ، گفت: “به دنبال اعتراض به Keles ، ما همچنین تغییراتی در رابطه با مکان ایجاد کردیم. کار از آنجا نیز شروع شد. این منطقه در اورهانلی حدود 11 هکتار است. منطقه در Keles حدود 4 دکترا است. تولید و ساخت در ایستگاه پسماند جامد اورهانلی ادامه دارد. کار در زمینه آرایش زمین و تولید ساختمان با مقیاس همچنان ادامه دارد. حفاری یک ساختمان بتن آرمه در تجارت حمل و نقل مواد زائد جامد کلس انجام شد. تولید بتن ناب کامل شده است. هزینه کل ایستگاه های حمل و نقل زباله های جامد حدود 5 میلیون و 400 هزار TL است. ما امیدواریم که از انتقال زباله های جمع آوری شده توسط اورهانلی و مناطق روستایی آن به روشی کاملاً مدرن مانند مارس 2021 اطمینان حاصل کنیم. تصفیه آب در تصفیه خانه کنار آن انجام می شود. علاوه بر این ، زباله ها جدا شده و به اقتصاد وارد می شوند. من می خواهم از همه کسانی که کمک و مشارکت کردند تشکر کنم. “

اشاره به اینکه اگرچه پارکها ، باغها و جاده ها مهم هستند ، اما زیرساخت ها و جمع آوری و دفع زباله مهمترین شاخص توسعه شهری است.

“دیدن آنها در اورهانلی خوب است. اورهانلی از فرصت های مهم بسیاری در گردشگری روستایی و کشاورزی برخوردار است. ما برای ارگانلی رویاها و هیجان داریم. در حین انجام این کار ، اولویت ما مدرن تر و تمیزتر شدن شهر است. من معتقدم که این پروژه اورهانلی را تقویت خواهد کرد. “
“30 سال پروژه پیش بینی شده”
علی ایکورت ، شهردار اورهانلی گفت که مرکز انتقال مواد زائد جامد یکی از پروژه های مهم در منطقه است. ایكورت با بیان اینکه مردم اورهانلی 25-30 سال در انتظار این پروژه بوده اند ، گفت: “محل ریختن و ذخیره زباله نزدیك مركز منطقه است. بوی بد ، که از ژوئن-ژوئیه-آگوست آغاز شد و تا پایان سال ادامه داشت ، مردم ما را به دلیل از بین بردن زباله ها توسط سوزاندن ناراحت کرد. بنابراین ، این پروژه برای منطقه ما مهم بود. من می خواهم از شهردار شهرداری صوفیه ، آلینور آکتاش ، برای حمایت از پروژه تشکر کنم. ما به عنوان اورهانلی خوشحالیم که پروژه ای که 30 سال منتظر آن بودیم سپری شده است. “امیدوارم خوش شانس باشی.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید