مونترو: “موفقیت ما شگفت انگیز است”

[ad_1]

بشیکتاشدر ابتدای فصل به صورت قرضی از اتلتیکو مادرید اضافه شد فرانسیسکو مونتروفصل دو جام را مقابل آژانس hlas ارزیابی کنید. مونترو با بیان اینکه از دستیابی به موفقیت های بزرگ خوشحالم گفت: “من واقعاً خوشحالم و افتخار می کنم. انتظار چنین موفقیتی را نداشتم. موفقیت ما چه به صورت انفرادی و چه به صورت تیمی قابل تحسین است.

وی گفت: “بار دیگر این دو پیروزی را به هم تیمی هایم تبریک می گویم.” مونترو گفت که سرگن یالچین همیشه به عنوان یک بازیکن جایگزین آماده است ، “کار ما این است که همیشه از نظر جسمی آماده باشیم. هر وقت معلم ما به ما احتیاج داشت باید آماده باشیم. این وظیفه ماست. “

“هواداران بشیکتاش در ترکیه بهترین هستند”
این مدافع 22 ساله با بیان اینکه می خواهد فرصت های بیشتری برای بازی در بشیکتاش پیدا کند ، گفت: “من یک سال را در اینجا گذراندم. دوست دارم بیشتر بازی کنم. توصیه من در اتلتیکو مادرید است. وی گفت: “امیدوارم آنها با پیروزی در آخرین بازی خود قهرمان شوند.” این فوتبالیست اسپانیایی با بیان اینکه هواداران بشیکتاش از دوستانش به علاقه تیمش گوش فرا داده اند ، گفت: دوستانی که قبلا اینجا بازی می کردند نیز در این باره صحبت کردند.

بشیکتاش داغترین و بهترین حامی ترکیه است. شاید غیبت هواداران را زیاد حس نکرده باشیم ، زیرا امسال دو جام کسب کردیم. “بودن در کنار آنها احساس متفاوتی خواهد بود.”
مونترو با آرزوی موفقیت برای دوستانی که قبل از قهرمانی اروپا در تیم ملی بازی می کنند ، اظهار داشت: برای دوستانی که از اینجا به تیم ملی می روند آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم دقیقه های بیشتری طول بکشد و به صورت تیمی پیش بروند. وی گفت: “من می خواهم اولین بازی خود را با پیراهن اسپانیا در آینده انجام دهم.”
در ابتدای فصل ، مونترو که از تیم اسپانیایی به اتلتیکو مادرید منتقل شده بود ، 17 بازی انجام داد که 13 بازی آنها در سوپرلیگ بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید