نام استقلال بزرگترین برنده است / مجیدی برادری خود را ثابت کرد – آژانس مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

عسگر طالب نسب بازیکن سابق استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استقلال در داستان زندگی خود فراز و نشیب های زیادی را دیده و روزهای خوب و بد بسیاری را تجربه کرده است. اما چنین شرایطی در این تیم کاملاً بی سابقه است. اختلافاتی که امروز در بدنه این باشگاه بوجود آمده است بزرگترین مانع در پیشبرد اهداف است. در روزهایی که بازیکنان تلاش می کنند تیم قدرتمندی برای فصل آینده بسازند ، متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی برای تمدید قرارداد با بازیکنان محلی انجام نشده است.

وی افزود: مجیدی این روزها خیلی سخت تر از سرمربی برای تیمش کار می کند و برادری خود را به عنوان استقلال ثابت کرده است. و امیدوارم که هزینه تلاشهایش در تیم را بدست آورد.

پسری کهنه کار پوشش دادن وی با اشاره به بازی آینده این تیم مقابل آلومینیوم گفت: “جذاب”. اکثر بخشی از این دیدار تقابل علیرضا منصوریان با استقلال به رهبری فرهاد مجیدی است. جدا از آن ، این مسابقه از حساسیت بالایی در جدول برخوردار است و بازیکنان دو تیم حریف قطعاً انگیزه زیادی دارند. برگ برنده میزبان آلومینیوم است و برگ برنده استقلال “استقلال” است. فکر می کنم این یک برنده دائمی برای این تیم است.

طالب نسب گفت: پس از 3 پیروزی متوالی در هفته های اخیر ، با وجود مشکلات فراوان ، سطح انتظارات از تیم بالا رفته و انتظار می رود آبی باشد. پوشش دادن برای پیروزی در اراک نیز. اتفاقی که خیلی دور نیست و بچه های استقلال می توانند با هر 3 امتیاز به تهران برگردند.

هافبک سابق تیم های سپاهان و استقلال در پایان فصل احتمال پیروزی در کدام تیم را اعلام کرد: “آنچه مسلم است این است که او به احتمال زیاد بین سپاهان و پرسپولیس قهرمان خواهد شد ، اما واقعاً خیلی زود است در مورد یکی از آنها می پرسد “به دو تیم قهرمان فکر کنید. بازی های بیشتری تا پایان فصل وجود دارد و هر اتفاقی در آن بازی ها می تواند رخ دهد.

نام استقلال بزرگترین برنده است / مجیدی برادری خود را ثابت کرد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید