هشدار برای بازیکنان تیم ملی ایران و عراق یک تیم فیزیکی و تیراندازی است – آژانس مهر نیوز | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

محمد هورامگا در مصاحبه با خبرنگار مهر برای عملکرد تیم ملی ایران در سه مسابقه مقابل کامبوج ، هنگ کنگ و بحرین گفت: ما در دور اول نتایج خوبی نگرفتیم و استرس زیادی فوتبال ما را تحت پوشش قرار داد. ” ما بحرین را بسیار بزرگ کردیم و همه نگران بودند که نتوانیم این مسابقه را با موفقیت به پایان برسانیم. اما خوشحالم که در سه بازی موفق پیروز شدیم و اکنون باید عراق را که تیم بسیار سخت کوشی است شکست دهیم.

وی گفت: “ما بازیکنان بزرگی داریم که می توانند در دیدار برابر عراق تأثیرگذار باشند.” آنها از نظر فنی و روانی خوب هستند و من مطمئن هستم که روی دیدار برابر عراق تمرکز خوبی خواهند داشت.

مربی فوتبال آلومینیوم اراک گفت: عراق همیشه تیم جنگنده ای بوده است و نمی دانم چرا هر وقت با ما روبرو می شود بسیار سخت کار می کند و با تمام توان برای شکست دادن ما بازی می کند. آنها بازیکنان فیزیکی هستند که قدرت شلیک بالایی دارند و مدافعان ما باید مراقب باشند بازیکنان عراقی اجازه حمله ندهند.

خرمگاه در پاسخ به این سال که کدام یک از خطوط ما در زمین عملکرد بهتری دارند ، افزود: بازیکنانی در خط حمله ما هستند که در اروپا تجربه دارند. طارمی ، آزمون ، سامان کودوس و انصاری فرد عملکرد خوبی در لیگ های اروپا داشتند. هافبک ما همچنین نشان داد که ما توانایی داریم ، بازیکنان باتجربه ای در دفاع و درون دروازه داریم اما هرچه خط هافبک قوی تر باشد ، مهاجمان ما به راحتی گل می خورند. ما بازیکنان باتجربه ای داریم که به راحتی عراق را شکست می دهند و به مرحله بعد می روند.

خرمگاه همچنین در مورد شرایط تیم آلومینیوم اراک گفت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است. ما 5 روز به بازیکنان استراحت دادیم ، سپس دو بازی دوستانه مقابل مس و فولاد انجام دادیم و در تاریخ 27 ژوئن باید یک بازی دوستانه دیگر با سپاهان انجام دهیم.

مربی آلومینیوم در پاسخ به این سوال که آیا لیست خروج یا ورود خود را به مدیران باشگاه داده اید؟ وی گفت: “ما هنوز به این مرحله نرسیده ایم.” سرمربی ابتدا باید قرارداد خود را برای فصل آینده با آلومینیوم امضا کند و پس از آن این مسائل حل می شود.

وی در پاسخ به این سال که آیا می تواند در چند بازی دیگر لیگ برتر جایگاه بهتری به دست آورد ، افزود: ما نباید گول بخوریم. تیم ما به تازگی به لیگ برتر رسیده است ، بنابراین ما سعی می کنیم در ابتدا موفق باشیم و نتایج خوبی کسب کنیم و سپس حتی به فکر سهمیه آسیا هستیم اما در کل شرایط تیم خوب است و هواداران همیشه از ما حمایت کرده اند .

سرانجام ، هوراماگا در مورد حضور تعداد زیادی از بازیکنان استقلال به عنوان سرمربی در لیگ برتر و لیگ برتر گفت: خوشحالم که این اتفاق افتاده است. مربیگری شرایط خودش را دارد. “من” در مربیگری وجود ندارد و همه ما باید سعی کنیم مربیان موفقی باشیم ، در حالی که بازیگری را فراموش می کنیم و فقط از تجربیات او استفاده می کنیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید