همکاری BUÜ با Bursa News ادامه می دهد

[ad_1]

بارمک باروتچو اوغلو که در زمینه تولید ماشین آلات غذایی خدمت می کرد ، با سه دانشجوی دکترا در پروژه دکتری TÜBİTAK 2244 شرکت کرد. صورت جلسه توسط رئیس BUector ، پروفسور دکتر ، امضا شده توسط رهبری احمد سایم و رئیس Barmak Derya Barutçuoglu تهیه شده است.

دکتر احمد سایم ربر ، رئیس BUÜ ، در سخنرانی در این مراسم گفت که برنامه دکترای T ProgramBİTAK در صنعت یک موفقیت مهم در اقتصاد کشور و توسعه فناوری است.

با یادآوری اینکه در نتیجه پروتکل های همکاری که در سال قبل ایجاد کردند ، بالاترین سهمیه 78 دانشجو را داشتند. دکتر احمد سایم ربر گفت: “ما پروتکل های برنامه صنعت دکترای 2244 را به عنوان بخشی از فراخوان سال 2020 ادامه می دهیم. می بینیم که پشتیبانی شدیدی از طرف شرکت های ما در شهر ما وجود دارد. از این لحاظ ، تیم ما در دانشگاه با سرعت زیادی به دیدارهای خود ادامه می دهد. ما می خواهیم امسال ارائه سال گذشته را نیز تکرار کنیم. این پروتکل هایی که ما از آنها آگاه هستیم نتیجه این تلاش ها و تلاش ها است. ما آخرین پروتکل را از دسامبر با شرکت Barmak Barutçuoğlu امضا کردیم. امیدوارم مفید واقع شود “.

Barmak رئیس هیئت مدیره ، Derya Barutçuoğlu ، بورسا دانشگاه اولوداگوی گفت که آنها به لطف حمایت علمی و علمی از زیرساخت هایی که از آن دریافت کرده اند ، موفقیت قابل توجهی کسب کرده اند. دریا بارچو اوغلو با تأکید بر اینکه آنها می خواهند این همکاری را بیشتر توسعه دهند ، گفت که آنها معتقدند تحت برنامه صنعت دکتری 2244 تحقیقاتی را با نتایج مهم انجام خواهند داد. بورسا با امضای پروتکل بین دانشگاه اولوداگ و بارمک باروتچو اوغلو ، در مجموع سه دانشجوی دکترا می توانند در تحقیقات انجام شده در شرکت شرکت کنند. دانشجویانی که در طول دوره دکترا 4500 TL حقوق دریافت می کنند ، حداقل 3 سال پس از فارغ التحصیلی فرصت کار در شرکت را دارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید