هیچ کس حق و سهمی از دولت آینده ندارد / تأخیر نکنید – آژانس Mer اخبار ایران و جهان

[ad_1]

بیژن نوباوه وطن در گفتگو با مهر اظهار داشت: هیچ کس نباید از دولت آینده سهمی کسب کند. این باید پارلمانی باشد که توسط نمایندگان ملت که مسئولیت های آنها با دستور رهبر معظم انقلاب بالاترین مسئولیت ها در کشور محسوب می شود ، رد و پذیرفته نخواهد شد.

ما از رای اعتماد چشم پوشی نمی کنیم

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: استخدام جویندگان ، فرصت طلبان ، دلالان و غیرانقلابیانی که با تغییر رنگ چهره خود سعی در نفوذ به دولت و مسئولیت اجرایی استان ها دارند ، می دانند که شورای اسلامی مجمع ، رهبری عالی به خلوص و روحیه انقلابی نگاه می کند و کوچکترین امتیازی برای ضعف خود نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی فقط باید در حل مشکلات کشور به دنبال حمایت دولت باشد ، گفت: نمایندگی مجلس شورای اسلامی جایگاه بسیار مهمی است و اگر نمایندگان مجلس به وظایف نظارتی و نمایندگی خود رسیدگی نکنند ، مجلس نمی تواند موفق شدن

نقش ما حمایت از دولت آینده است

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درخواست سهم دولت غلط است و هیچ کس حق و سهمی از دولت آینده ندارد ، گفت: سهم ما فقط حمایت از دولت است تا بتواند موفق شود و مشکلات مردم را برطرف کند. “در حقیقت ، به آرامی ، کار نمایندگان مجلس تصویب قوانین و نظارت بر کار دولت است تا دولت بتواند عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد.

وی تأکید کرد: سهم جبهه انقلاب پیروزی نظام ، حل مشکلات مردم ، امید آنها به آینده ای روشن و جذب جوانان مستعد برای کار و اعتماد به آنها است.

جلوی تحریم ها و تحریم ها را نگیرید

نوباوه وطن با بیان اینکه راه حل مشکلات داخلی کشور نباید به سرنوشت و تحریم های برجام مرتبط باشد ، گفت: دولت نباید به تعویق بیندازد که برجام به کجا می رود و آیا تحریم ها برداشته می شود یا خیر. برای حل مشکلات کشورمان باید در حمایت از تولید داخلی و رفع بیکاری تلاش کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت آینده باید با یکدیگر هماهنگ شود ، گفت: ما دیگر فرصت هماهنگی بین اعضای دولت را نداریم و مجلس مشخص است اتفاق می افتد. تیم در دولت “

وی افزود: ما دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم و بر این اساس نباید به وزیری چندین سال فرصت داده شود و اگر وزیری نتواند کار کند و گزارش قابل قبولی ارائه دهد ، باید در شش ماه اول شخص دیگری را جایگزین کند به او.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید