والدین ناامید در Bursa Bursa News منتظر یک دست کمک هستند

[ad_1]

بورسامحمود افه ، فرزندان این زوج جوان که در ترکیه زندگی می کنند ، به دلیل مشکلات مالی در معالجه مشکل دارند. بازوی چپ و پای راست Efe کوچک به طور غیرمعمولی سریع رشد می کند. بازو و پای دیگر به طور طبیعی مانند همسالان خود رشد می کند. یک دست و یک پای توله سگ بدبخت یک سال و نیم به اندازه دست و پاهای کودک 10 ساله است.

زوج سینان – نورگل تیریاکی ، که درمان بیماری سندرم کلیپل – ترناونا را ممکن دانست ، گفتند که آنها توانایی پرداخت هزینه درمان را ندارند و معاینات و معالجه تاکنون فقط روند کار را کند کرده و منتظر دست کمک هستند.

“من می خواهم پسرم را ببینم که راه می رود و می دود”

در حالی که این زوج منتظر کمک بودند و از شبکه های اجتماعی پخش می کردند ، مادر نورگل تیریاکی گفت: “من می خواهم پسرم خوب باشد. نمی خواهم ببینم شما در حال راه رفتن و دویدن هستید ، نمی خواهم تکه ای از زندگی ام را از دست بدهم. اگر Efe درمان نشود ، خطر سرطان در آینده وجود دارد. درمانی که اکنون شاهد آن هستیم فقط برای کاهش خطر ابتلا به سرطان است. همسر من حداقل کارگر است. ما هیچ مقاومت مادی نداریم. 300،000 پوند برای درمان مورد نیاز است که قرار است در یک بیمارستان خصوصی در استانبول انجام شود. “من از بزرگان و نیکوکاران ایالت خود انتظار کمک دارم زیرا توانایی پرداخت آن را نداریم.”

هزینه این درمان 300 هزار پوند است

سینان تیراکی ، که شبانه روز برای معالجه پسرش کار می کند ، گفت: “پسرم محمود افه سندرم قطع دارد. پسرم در یک بیمارستان خصوصی تحت معالجه قرار خواهد گرفت. ما در حال حاضر به دانشکده پزشکی دانشگاه اولوداگ می رویم. درمانی که وی در اینجا دریافت کرد جلوگیری از پیشرفت بیماری پسرم بود. وی برای بهبودی کامل باید در یک بیمارستان خصوصی در استانبول بستری شود. هزینه درمان حدود 300 هزار پوند است. از آنجا که من با حداقل دستمزد کار می کنم ، قدرت مالی من این اجازه را نمی دهد. ما انتظار داریم بزرگان و نیکوکاران ایالت خود دست یاری دهند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید