وعده گران قیمت بنده برای بهبود شرایط تیم ملی فوتبال ایران – آژانس مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر ، تیم ملی فوتبال ایران امشب ساعت 20:30 اولین بازی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی قطر را برابر سوریه انجام می دهد که دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمن به دلیل تاج روی نیمکت خود نیستند. به

این اردو با عجیب ترین شکل ممکن برگزار شد و ورود کریم باقری و مهرداد حنبان به تیم ملی را به تاخیر انداخت و لژیونرها تنها یک تمرین کامل با بازیکنان خانه انجام دادند.

شهاب الدین عزیزی خادم ، رئیس فدراسیون فوتبال ، شب گذشته یک شام مشترک با بازیکنان و مربیان ترتیب داد تا همبستگی بین اعضای تیم ملی ایجاد شود ، به صحبت های آنها گوش داده و در مورد وضعیت تیم ملی ایران صحبت شود.

در این جلسه بازیکنان باتجربه ای مانند کریم انصاری فرد ، مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش برخی مسائل را توضیح دادند و درخواست کردند تا هرچه زودتر به حادم حادم رسیدگی شود.

آنها در گفتگو با رسانه های رسمی فدراسیون فوتبال وضعیت تیم ملی ایران را ستودند و دیدار با تیم ملی را یکی از مهمترین دیدارهای خود دانستند.

مهدی طارمی بازیکن تیم ملی فوتبال در ضیافت شامی با حضور رئیس فدراسیون و اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال گفت: بدون شک حمایت وزیر ورزش و جوانان از فوتبال وجود دارد. و زمینه های دیگر دیروز او تمرینات تیم ملی را تماشا کرد و متأسفانه ما نتوانستیم از نزدیک ملاقات کنیم و از آنها برای حضورشان تشکر می کنم.

وی افزود: “من از تلاش های آقای عزیزی حادم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال برای حمایت از تیم ملی قدردانی می کنم و این تلاش قابل ستایش است.” وقتی با فوتبالیست ها ، فوتبال ساحلی و فوتبال صحبت می کنم ، آنها همه خوشحال و سپاسگزار هستند. رئیس فدراسیون

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: باعث خوشحالی است که تلاش می شود نگرانی های خارج از فوتبال برطرف شود و ما سعی می کنیم بر موفقیت تیم ملی و کشورمان تمرکز کنیم. امیدوارم با پیروزی هایی که به دست می آوریم به مشکلات پاسخ دهیم. با توجه به شرایط کنونی ، پیروزی تیم ملی همه را خوشحال می کند و با انرژی مثبتی که مردم عزیز ایران به ما داده اند ، انشاء الله پیروز می شویم و ایران عزیز را شاد می کنیم.

علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال نیز ضمن تشکر از عزیزی حادم رئیس فدراسیون فوتبال به وی گفت: از زمانی که این پست را بر عهده گرفتی شرایطی را برای تیم ملی فراهم کرده ای که بسیار مساعد است و حمایت شما احساس شد توسط بازیکنان “اردوی کیش ، اردوی بحرین و شرایطی که به ما داده شد در آن سالها واقعی نبود و بچه ها فقط باید به فکر بازی و رسیدن به نتایج باشند. قطعاً این شرایط خوب باعث شد بازیکنان با تمرکز و تمرکز روی دور مقدماتی تمرکز کنند. تلاش..

وی گفت: مسیر اصلی ما از فردا آغاز می شود. شخصاً فکر می کنم کار ما صعود به مرحله مقدماتی بود. این وظیفه بزرگ ما است که با حمایت شما ، همکارانمان در فدراسیون و کادر فنی و تلاش بازیکنان جلو برویم و در بازیهای پیشرو موفق شویم. با بازیکنانی که با آنها صحبت کردم ، همه ما معتقدیم که یکی از بهترین نسل های فوتبال ایران در حال حاضر در کنار هم است. در مقایسه با سال های گذشته ، بازیکنان کارهای بزرگی انجام داده اند.

جهانبخش در پایان صحبت های خود گفت: این فوتبال با همه چیز متفاوت است و شیوه زندگی و شرایط افراد را تغییر خواهد داد. امیدوارم از این به بعد شرایط بهتر و بهتر شود. از این نسل فوتبال حمایت کنید و 10 بازی برتر را انتخاب کنید و برای جام جهانی سال آینده آماده باشید.

کریم انصاری فرد نیز در این شام گفت: وقتی به این مرحله رسیدیم ، وقت نکردیم از رئیس فدراسیون تشکر کنیم. او همیشه با تیم ملی بوده است ، نه تنها در بازیهای بحرین. با توجه به مشکلاتی که بوده و هست ، آنها سعی کرده اند بهترین امکانات را برای تیم ملی فوتبال فراهم کنند. از طرف خودم و دیگر بازیکنان از رئیس فدراسیون تشکر می کنم.

وی ادامه داد: ما در مسیر سختی قرار داریم و تنها اولین نفر هستیم. بازیها فردا با برکت مردم و دعا برای خدا آغاز می شود و با تلاش بازیکنان و کادر فنی امیدوارم بهترین عملکرد را در زمین داشته باشیم و به جام جهانی برسیم.

تیم ملی از حضور وزیر ورزش و جوانان در ورزشگاه آزادی تشکر کرد و گفت: دیروز آقای سجادی در ورزشگاه آزادی حضور یافت و تمرینات تیم ملی را از نزدیک زیر نظر داشت. متأسفانه ، به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی ، آنها نمی توانند در نزدیکی زمین حضور داشته باشند. من آقای سجاجی را شخصاً می شناسم و می دانم که او برای حمایت از تیم ملی فوتبال تمام تلاش خود را انجام خواهد داد و در کنار تیم ملی و اهالی ورزش خواهد بود.

ماریو تات ، مربی تیم ملی فوتبال در شام خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از حضور شما بسیار خوشحالم و خوشحالی ام را نمی توان با کلمات بیان کرد. با تشکر از شما که امکانات رفاهی بسیار خوبی را در اختیار ما قرار می دهید. به عنوان نماینده کادر فنی ، از شما سپاسگزارم که با رهبری شما و ما که در حال حاضر هستیم ، نهایت تلاش خود را برای شادی مردم ایران از فردا شب انجام خواهیم داد.

وی ادامه داد: فوتبال ایران به عنوان یکی از غول های فوتبال آسیا شایسته حضور در جام جهانی است و من از طرف بازیکنان می گویم که ما آنجا خواهیم بود. من در چند روز گذشته بارها به بازیکنان گفته ام که جام جهانی یک جام جهانی بی نظیر است زیرا تنها جام جهانی است که در پاییز برگزار می شود و همه بازیکنان و کادر فنی دوست دارند در آن حضور داشته باشند و آن را تجربه کنند. به

وعده عصر گران قیمت بنده برای بهبود شرایط تیم ملی ایران

عزیزی حادم مان ، با آرزوی موفقیت تیم ملی در بخشی از سخنرانی خود گفت: “مایه تاسف است که سردار در دیدار با سوریه بازی نمی کند ، اما در تمرینات قوی تر از همیشه است و دوستان خود را تشویق به پیروزی در بازی فردا می کند.” بازیکنان دیگر هم همینطور هستند و مثلاً کسانی که در بحرین روی سکو بودند ، نشان دادند که حرفه ای هستند. این بدان معناست که هیچ دیدگاه رقابتی ناسالم در تیم وجود ندارد و این نقطه را نمی توان با جهان مبادله کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: همه تیم های ملی ما کاملا کنترل شده برنامه ریزی و کار می کنند. به این ترتیب ، هرکسی که می خواهد از راهی که ما به آن اعتقاد داریم خارج شود و ایمان چیزی جز توسعه نیست ، به تنهایی از این راه خارج خواهد شد. امیدوارم خودمان را برای جام جهانی آینده آماده کنیم. بیایید با شکوه و سربلند بیرون برویم و دوست دارم همه شما را در بهترین باشگاه های جهان ببینم. فوتبال ایران را باید در دنیا آن طور که شایسته آن است دید. بازیکنان کره ای و ژاپنی در باشگاه های سراسر جهان حضور دارند و ما چیزی جز آنها نداریم. ما تا رسیدن به موفقیت با شما هستیم.

وی همچنین از افتتاحیه پیراهن تیم ملی خبر داد و گفت: به زودی پیراهن تیم ملی را فاش می کنیم. برای اولین بار تیم ملی را از رژیم سنتی حذف می کنیم و این افشاگری را در همه رده های تیم ملی خواهیم داشت. ما گام به گام در جهت پیشرفت فوتبال پیش می رویم. ما بخشی از فروش پیراهن های تیم ملی را برای توسعه فوتبال در بخش مردان و زنان صرف خواهیم کرد. ما با روبرت دومان وارد مذاکره شدیم و در این بخش مارک تیم ملی را ایجاد می کنیم. تا کنون ، پس از مذاکرات طولانی به نتیجه ای رسیده ایم. این اولین بار است که چنین اتفاقی می افتد و بهترین کار است. هدف ما این است که با یک سازوکار برنامه ریزی شده ، کدگذاری شده و حرفه ای و امضای قرارداد پوشاک ادامه دهیم.

وی افزود: من سالهاست که به روش سنتی حرکت می کنم. با این توافق ، نزدیک به 30 درصد از حمایت و بازاریابی وارد فضای فوتبال می شود و این به ما کمک می کند. ما وظیفه داریم به استانهای فقیر کمک کنیم. با اتفاقاتی که برای فوتبال افتاد و لباس تیم ملی ، ما یک برند جدید در فوتبال معرفی کردیم و اعتماد به نفس را در فوتبال بازیابی کردیم. هر ست ، از کادر فدراسیون گرفته تا بازیکنان ، برای موفقیت و افتخار از هیچ کوششی دریغ نمی کند. آنها می دانند که اخلاق ، نظم و الگوگیری برای هر کسی که قصد دارد به خوبی عمل کند مهم است.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: ما از این برند برای تیم های فوتبال و توسعه محلی و بانوان استفاده می کنیم. استراتژی فدراسیون مبتنی بر توسعه است که نیاز به بودجه دارد. بعد از بازگشت از قطر بحث لباس را دنبال می کنیم. تیم ملی فوتسال 7 سپتامبر راهی لیتوانی می شود و قبل از اخراج از پیراهن این تیم رونمایی می شود. ما باید جامعه ایران را به خرید لباس تیم ملی تشویق کنیم تا بخشی از آن به استعداد استانهای کم درآمد برسد. امروزه 31000 نفر در سیستم استعدادیابی فدراسیون ثبت نام کرده اند. هدف ما تجاری سازی فوتبال با بازگرداندن فوتبال در مسیر اصلی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید