پرسپولیس با دو قربانی از طوفان عبور می کند / “پس لرزه” به حداقل رسید – آژانس مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر ، باشگاه پرسپولیس پس از کسب پنجمین قهرمانی پیاپی لیگ برتر با ترس فسخ قرارداد 6 بازیکن خود روبرو شد.

احمد نورالهی ، محمدحسین کنعانی زادگان ، وحید امیری ، امید عالیشاه ، مهدی شیری و کمال کامیابی نیا در پایان بیستمین دوره مسابقات آزاد شدند ، بنابراین کنعانی زادگان راهی لیگ ستارگان قطر شد و نوراللهی ای نیز به قطر رفت.

شکاف بین دو بازیکن طوفان هواداران را در فضای مجازی برانگیخت و آنها از عملکرد جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتقاد کردند ، اما او که نشان داد با آرامش کار خود را زیر نظر دارد ، مذاکرات خود را با بازیکنان دیگر برای تمدید قرارداد ادامه داد تا او می تواند با وحید امیری ملاقات کند. باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را به مدت سه سال تمدید می کند.

حفظ این بازیکن تأثیرگذار قرمزها آرامش را برای قرمزها به ارمغان آورد و به هواداران فرصت بیشتری داد تا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به فعالیت خود ادامه دهند.

اقدامات بعدی مهر نشان می دهد مهدی شیری که تقاضای مالی بالایی از پرسپولیس داشت ، از پست خود کناره گیری کرد و تصمیم گرفت عصر امروز قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کند.

کمال کامیابی نیا نیز قرار است دوشنبه وارد باشگاه شود و یک فصل دیگر در جمع سرخپوشان بماند.

امید عالیشاه که مذاکرات خود را برای تمدید قرارداد آغاز کرده است ، اواسط هفته را به عنوان آخرین قرارداد انتخاب کرد تا خیال هواداران این تیم راحت شود و سه هفته دیگر تا بازی مقابل استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است.

تیم فوتبال پرسپولیس 14 شهریور امسال در شهر دوشنبه به مصاف تاجیکستان می رود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید