پرسپولیس در مورد سوم “گیر کرده” / سرمربی جدید قرمزها در بن بست است – آژانس مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر ، باشگاه پرسپولیس با تصمیم کمیسیون انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال ، گابریل تا پنجشنبه گذشته قادر به پرداخت خواهد بود. کالدرون مربی سابق آرژانتینی و دستیارش خواکین وجود داشت.

سفید پایتخت پس از استعفای جعفر سمیعی از مدیر اجرایی تحت رهبری مجید صدری موفق به تأمین آن شد منبع بدهی 690،000 دلار بدهی نداشت. بدهی بزرگ در زمان مدیرعامل محمد حسن روشنگری به پرسپولیس تحمیل شد ولی او این بدهی را برای کار زیر نظر مهدی رسول پناه و مدیرعامل جعفر سامی پرداخت نکرد.

مدیران فعلی باشگاه نیز در دوران تصدی خود درگیر بدهی هستند قبل از آنها بودند. رسول بدهی برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کرد و سامی ماریو را درخواست کرد بودیمیر بخش قابل توجهی از بودجه جاری را صرف این مسائل کنید.

باشگاه پرسپولیس فصل گذشته هر چند قهرمانی لیگ برتر را تکرار کرد و قهرمان شد نایب قهرمان در آسیا ، او دستمزد دریافت نکرد ، بنابراین سمیعی برای پرداخت هزینه های فصل گذشته و همچنین بدهی به خارجی ها باید حدود 75 میلیارد تن وام بگیرد.

پرسپولیس است

وام گرفتن از منبع عواید این تیم توسط AFC دستمزد می گیرد ولی تحریم های مالی بین المللی مانع از انتقال پول به پرسپولیس می شود و قرمزها نمی توانند آن را دریافت کنند.

سمیعی در طول دوران کوتاه مدیریتی خود فقط وام گرفت تا بتواند هنگام وصول پول تسویه کند.

حالا مجید صدری که به دلیل بازنشستگی نمی تواند مدیرعامل پرسپولیس شود ، باید در کوتاه مدت 690 هزار بدهی سنگین بپردازد. دلار کالدرون و خواکین E.

پولی که رئیس هيئت مدیره پرسپولیس قرار بود مانند یک پروژه پرداخت زمستانی باشد بودیمیر ادامه بده ولی این اتفاق نیفتاد.

صدری زمستان گذشته ، او توانست وام بگیرد بودیمیر به یحیی گل محمدی خرید زمستانی بدهید ولی این بار برای کالدرون برای به دست آوردن پول مشکل داشت.

پرسپولیس است

باشگاه پرسپولیس با آگاهی که در دادگاه عالی ورزش بله محکومیت سمت جلو کالدرون او این پرونده را تنها برای اتلاف وقت برای تأمین پول به وی پیگیری می کند. دادگاه CAS نه تنها بدهی قرمزها به پیرمرد آرژانتینی را تأیید کرد ، بلکه باشگاه را نیز پرداخت کرد. سود او دستور تأخیر پنج درصدی برای هر سال و همچنین هزینه دادگاه داد.

فیفا همچنین تا 9 سپتامبر (18 سپتامبر) به باشگاه پرسپولیس فرصت داد تا این پول را واریز کند. سفید همانطور که تابستان گذشته ، آنها شروع به جذب بازیکنان تا به امروز با یک تیم کامل برای ادامه رقابت در لیگ قهرمانان کردند. 2021 همینطور لیگ برتر بیست اولین آماده باش.

باشگاه پرسپولیس با جیب خالی ، مکاتبات با کالدرون او به گذراندن وقت خود با مربی سابق خود آرژانتین ادامه داد. با این حال کالدرون وی به منظور نپذیرفتن درخواست مجید صدری به مدت دو ماه تسویه حساب به این نامه ها پاسخی نداد و قرمزها در سال گذشته با سومین محرومیت خود روبرو خواهند شد.

یک اتفاق تکراری در پرسپولیس ، میراث مدیران قبلی تیم ، و سمیه هیچ کاری در مورد این اختلال نمی تواند انجام دهد. حالا باید سرپرست جدید باشگاه را ببینیم که چند ماهی است ریاست این باشگاه را بر عهده دارد هيئت مدیره آشنا با رویدادهای جاری چی شد؟ تدبیری اتخاذ خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید