پروتکل بودجه از Manisa TSO Bursa News

[ad_1]

مانیسا در چارچوب پروژه تأمین مالی زنجیره تأمین کارت پاراف پروتکلی بین TSO و Halk Bank امضا شد. سزان چنای ، معاون TSO مانیسا با ارائه اطلاعات در صورتجلسه ، گفت: “با وجود بسیاری از موارد منفی که در هنگام شیوع Covid-19 تجربه شده است ، ما همچنان مسئولیت پاسخگویی به دست خود را حفظ می کنیم تا از ادامه کار اعضای خود اطمینان حاصل کنیم. فعالیت اقتصادی آن در این مرحله ، ما پروتکل خود را با هالک بانک در چارچوب “پروژه تأمین مالی زنجیره تأمین” که بین TOBB و Halkbank امضا شد ، امضا کردیم.

طبق پروتكلی كه امضا كرده ایم ، اعضای TSO مانیسا می توانند كارت paraf را دریافت كنند كه می تواند برای خرید از تامین كنندگان مورد استفاده قرار گیرد ، تا سررسید حداكثر 1.5 سال و اقساط. علاوه بر این ، تأمین کنندگان TSO مانیسا می توانند دستگاه های POS هالک بانک را که به طور ویژه برای این پروژه آماده شده اند ، خریداری کنند. “آنها قادر خواهند بود از پس اندازهای حاصل از فروش POS به عنوان وثیقه درخواست های مالی خود استفاده کنند.


ayenay با تأکید بر اینکه مزایا در چارچوب پروتکل به اعضا ارائه می شود ، گفت: “در محدوده پروتکل ، نیازهای خرید اعضای ما که مشارکت سرمایه در گردش را دریافت می کنند ، با فرصت های مناسب بلوغ مانند به این ترتیب پایداری تولید و تجارت تضمین می شود.

تولیدکنندگان یا فروشندگان با اطمینان از Halkbank ، بدون جمع آوری پول ، وقت بیشتری را صرف تولید و بازاریابی خواهند کرد. این مجموعه ها به صورت نقدی یا اقساطی با ضمانت Halkbank دریافت می شوند و جریان نقدی را قابل پیش بینی می کنند.

خریداران ما با دریافت بودجه در سررسید و قیمت مناسب نیاز تأمین خود را برآورده می کنند و یک دوره 18 ماهه خواهند داشت ، بنابراین گردش پول خود را کاهش می دهند. به طور خلاصه ، در صورت نیاز به خرید کالا ، خریدها با گزینه های پرداخت ارائه شده توسط بانک انجام می شود.

فروشنده بدون نگرانی از اینکه چه کسی است کالاهای خود را با خیال راحت می فروشد و پول خود را از بانک جمع می کند. توزیع محدودیت کارت با توجه به شرایط بانکی و وضعیت ریسک شرکت توسط بانک تعیین می شود و محدودیت بالایی وجود ندارد. هیچ محدودیت بخشی در پروژه وجود ندارد. شرکت های ما که اعضای اتاق ما هستند می توانند از این فرصت استفاده کنند. “این پروتکل مزیت بزرگی برای اعضای ما فراهم می کند که در طی روند همه گیری مشکلات اقتصادی زیادی را تجربه می کنند.”
ساختمان خدمات Manisa TSO در هنگام امضای اقدامات تاج ویروسی تاج ویروسی CIS معاون رئیس جمهور CIS مانیسا سزن سنای ، ترکیه بانک ملی ازمیر 3. هماهنگ کننده منطقه ای مورات اردوغان ، ترکیه مدیر شعبه Halk Bankasi مانیسا اسماعیل کارابای از پروژه Manhat توسط نماینده مشتری Serhat Arslan پیوست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید