یور شاهین هشدار داد؛ “یک شکاف ایجاد خواهد شد” بورس نیوز

[ad_1]

علیه ویروس تاج در اروپا واکسندر حالی که لاماها ادامه دارد بایونتک هشدار درباره تحویل واکسن ها از طرف مدیر عامل آن ، اور شاهین ، صادر شده است.

سوکول ، هفته نامه آلمانی اخبار در مصاحبه با مجله اشپیگل فایزر وی خاطرنشان کرد که آنها برای افزایش تولید واکسن به کار خود ادامه می دهند و ممکن است تا زمان تزریق واکسن های دیگر در تأمین واکسن شکاف وجود داشته باشد.

“تأییدیه های واکسن باعث مشکل زایمان می شود”

مقامات مربوطه در اروپا استفاده از واکسن Biontech-Pfizer را تأیید کردند و واکسیناسیون از 27 دسامبر آغاز شد. با این حال ، برخی از مراکز واکسیناسیون در آلمان پس از 27 دسامبر به طور موقت بسته شدند.

شاهین گفت که به دلیل تأخیر در تأییدیه های واکسیناسیون ، وضعیت به نظر مثبت نمی رسد و آنها مجبورند خلا vacc را با واکسن های خودشان پر کنند ، زیرا سایر واکسن ها در این قاره تأیید نشده اند. انتظار می رود مقامات مربوطه در اروپا واکسن Moderna را در 6 ژانویه تصویب کنند.

آزمایشات ادامه دارد

شاهین ، که همچنین جهش ویروس کرونا را ارزیابی کرد ، اولین بار در انگلیس کشف شد ، گفت واکسنی که آنها تولید کرده اند می تواند در برابر جهش موثر باشد. شاهین گفت که آزمایشات در مورد این موضوع ادامه دارد و آنها به زودی نتیجه می گیرند.

شاهین گفت که تلاش می شود تا واکسن به راحتی نگهداری شود که باید در -70 درجه نگهداری شود و تا پایان تابستان می توان واکسن نسل جدید را در دمای بالاتر نگهداری کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید